reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Adaśkowa, widziałam ubrania i bieliznę dla kobiet karmiących i całe szczęście że ktoś taką wymyślił. Można odpiąć tylko jedną miseczke i wychylić tylko tą jedną pierś przez bluzkę. Napewno sobie coś takiego kupię. Ale niestety zdania nie zmienię a przynajmniej póki co. Ubrania kupię bo i w samochodzie ktoś może zajrzeć, pozatym to napewno dużo wygodniejsze. Ale dalej karmienie piersią wydaje mi się czymś bardzo intymnym a przecież takich spraw nie należy załatwiać w miejscach publicznych ;)

No i właśnie zastanawiam się nad ściąganiem pokarmu i podawaniem w butelce. Tylko czy te mleko nie traci na wartości i czy można je zabrać w butelce na spacer?
 
reklama
Colly - mam bardzo podobne podejście, też nie wyobrażam sobie z cyckiem paradować przed rodziną itp i strasznie mi było jak mnie w szpitalu oglądali leżącą na zakrwawionym podkładzie i z małą wiecznie na cycku wiszącą.....masakra to była dla mnie. A właśnie najgorsze jest jak po urodzeniu masz całe pielgrzymki odwiedzających w domu a wiadomo, dziecko co dwie godziny musi jeśc i je przez 40 minut...więc ciężko się ukryć przed ludźmi. Strasznie mnie to drażni...
 
Colly Oczywiście że tak też można. Jakbym miała ten pokarm a mały by nie chciał cyca tak bym robiła. Koleżanka tak do 8miesiąca robiła. Właśnie z tego powodu.
 
colly mozna, mozna tez mrozić, czytałam ze mrozony pokarm nie traci wartości, sa specjalne woreczki do mrożenia pokarmu
 
Dziewczyny cieszę się, że nie tylko ja mam z tym taki problem. Już myślałam że to tylko ze mną jest coś nie tak.
W takim razie pomysł ze ściąganiem mleka jest super. Fakt, trzeba poświęcić temu czas ale za to tatuś też będzie mógł nakarmić swoje dziecko a to podobno zbliża :)
A powiedzcie mi jak bym wzięła takie mleko na spacer w lato to ile mniej więcej ma przydatności? A w zime trzeba jakoś podgrzać? Ja zielona jestem.
 
colly ja zamrozne wkładałm do ciepłej wody i rozmrażało się w ciągu 5 minut z tego co pamietam,
dawałam w takiej temperaturze pokojowej,
 
reklama
Do góry