reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
ja aż takich złych wyników nie miałam.. przy czym ostatnią wizytę miałam dzień po tym jak zobaczyłam dwie kreski, więc w sumie lekarz stwierdził że wyniki nie są najgrosze tymbardziej, że w okresie zimowym (w styczniu byłam) tarczyca jest bardziej
"eksploatowana" . Więc się nie martwiłam tym zbytnio. Jutro się okaże co tam u mojej tarczycy.:confused:
 
kamilove tez się okropnie czepialska zrobilam znowu, bo po porodzie tez, w ogole jestem taka nerwowa, że szok, ale sama to widze i nie wie czy towszystko te hormony, bo ciaaza, pozniej porod i po porodzie znowu burza, pozniej ogolnie zmeczenie, dodatkowo konczylismy dom i tez nie moglam sie wszystkim należycie zająć i też złości a zreszta jak to na budowie zawsze jakieś nerwy, bo cos nie wychodzi, a przez to zlosci, a teraz znowu ciaza, szok a moze ja poprostu juz sie zmienilam i taka zawsze juz wredna i darta będę :D
 
No wlasnie ja mam ginekologa prywatnie a to są koszty wizyt + badania i lekarstwa pełnopłatne. Póki wszystko jest dobrze to jeszcze idzie wyrobic. Dlatego chciałam do endokrynologa na nfz. Mam nadzieję że to będzie jednorazowa wizyta.

Ja też jestem drażliwa chociaż ogólnie mam dobry humor. Najgorsze do zniesienia są dla mnie zapachy które ludzie ze sobą przynoszą. Najgorsze są papierosy i mięso. No normalnie nie mogę z tymi ludźmi w jednym pomieszczeniu przebywać bo oddychać się nie da.
 
Hej ;)

Przede wszystkim to gratulacje wczorajszych udanych wizyt!!! ;)

Witam nowe Pazdziernikowki ;)

Ja wczoraj padłam po 19...

Lantka rozumiem Cie doskonale z tymi obawami, bo od wczoraj przeżywam to samo, mdlosci mam od połowy 6tc, cały 10 to była jakaś tragedia dosłownie, nasilone strasznie, a od wczoraj lepiej, dzis mnie znowu dopadły moze nie takie mega mega ale sa. Tak jak któraś z Dziewczyn pisała w końcu kiedyś musza minąć ;) piersi natomiast znowu straciły napięcie... One to sa rożne raz bolą i sa wielkie, raz sa powiększone i miękkie i nie bolące, jedynie lekko przy dotyku...
Z tymi objawami to rożnie bywa...
Mi dzis niwy doszedł, ostatnio czytałam ze wlasnie w 11tc mogą ustępować objawy typu tkliwości piersi, mdlosci, wrażliwość na zapachy, natomiast mogą zacząć sie zawroty głowy spowodowane zmiana krążenia czy cos takiego. No i siedzę sobie wlasnie w pracy a w głowie karuzela ;p

A jeśli chodzi o chumory to ja wczoraj miałam dzień płaczki ;p
 
Lantka nie martw się na zapas! serduszko było, pulsowało, więc jest ok! ale ja dla świętego spokoju przed usg na którym zobaczyłam serduszko, też zrobiłam betę i bardzo mi to pomogło :)

Witam z rana.nie migrena trzyma od soboty, mam stan podgoraczkowy i ogólnie czuję się jak zwłoki. Standardowo mam też mdłości i na prawdę nie mam dziś ochoty iść do pracy a niestety jestem już w drodze. Tak diabalnie mi sie nie chce już pracować, jestem przewrazliwiona od hormonów i jak tylko ktoś coś powie to biorę to strasznie do siebie. Ma ktoś tak też?

Akatsuki jakbym czytała o sobie :p też już nie chce mi się pracować, strasznie! w dodatku wszystko w okół mnie wkurza, byle jaki komentarz i koniec... w dodatku mam dość ciężką sytuację w pracy... dzisiaj ledwo dojechałam bo mdłości nie dawały mi spokoju, pomyślałam, że ściągnę kierownika i się zwolnię, ale na co ja liczyłam... od 2 tygodni nie przychodzi do pracy bo wpadł w cug alkoholowy... dzwoni w rożnym stanie, sypie komentarze na poziomie zerowym i tylko mnie denerwuje, uprzedziłam go że jutro chyba nie dam rady przyjść to zaczął świrować, ile on ma spraw osobistych, że jest po za miastem itd itp aż się słuchać tego nie dało .. każdy ma pewne sprawy osobiste i jakoś je godzi z pracą...no ale skoro już to niech weźmie urlop albo niech idzie na l4 a nie za darmo się byczy i chleje... (jestem bardzo cięta na alkoholików z pewnych osobistych przyczyn...) wszyscy kryjemy mu dupę i po co... akurat nie mamy nikogo kto by mógł mnie zastąpić, jedynie on, więc to mój problem i mam zacisnąć zęby i dać radę... no kuuu***a... ja mam dać radę? jak jemu nie wstyd.. nigdy nie chodzę na l4 no chyba, że na prawdę polegnę a on jeszcze ze złośliwym tekstem jakbym co miesiąc chodziła z byle powodu... mówię wam brak mi sił do tej chorej sytuacji... człowiek jest za dobry ale już dawno powinniśmy to zgłosić gdzieś wyżej... :( musiałam się wygadać...


a co nie niedoczynności tarczycy, to ja również ją mam, biorę euthyrox 75, wyniki mam dobre jak na razie, nawet bardzo dobre, mam chodzić na kontrolę co 4 tygodnie i za każdym razem powtarzać tsh i ft3 (albo ft4 już nie pamiętam) i w połowie ciąży mają mi zrobić usg tarczycy :) na szczęście mam prześwietną endokrynolożkę :)
 
Ostatnia edycja:
Napisałam posta i mi wcięło, wrrr..

Byłam zrobić betę w luxmedzie i jak mi zaśpiewała 50 zl za jedno badanie to zrezygnowałam.
 
reklama
U mnie będzie cud, jak nie trafi mnie dziś szlag! Nie spałam całą noc. Młodej idą jednocześnie (!) obie górne trójki, dolne trójki i na deser lewa dolna czwórka. Marudna do granic niemożliwości. Staram się jej ulżyć, ale mam wrażenie, że te wszystkie Dentinoxy, Calgele to jedno placebo. Chyba na pozorny spokój rodziców mają działać, a nie na dzieci. Nie wiem, czy nie będzie grany czopek przeciwbólowy... Niby nie gorączkuje przy tym. Nie dość, że jestem senna to jeszcze mi słabo, a sama z dzieckiem do 19:00. Cóż....uroki rodzicielstwa.
 
Do góry