reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam wtorkowo :)
Mi sie pomyliły dni i tak powtarzałam sobie,ze mam usg 10 marca w środę a dzis rano zdałam sobie sprawę, ze owszem 10go ale to jest wtorek :D tak wiec jestem po usg,ale czekam jeszcze na konsultacje (w lux medzie oddzielnie robią usg i oddzielnie jest wizyta). Malenstwo ma sie dobrze, serduszko bije 150 ud/min, od ostatniego usg czyli w 6 dni urósł z 5,81 mm do 10,3 mm :) czyli bardzo duzo :D krwiak minimalnie sie zmniejsza i cały czas przesuwa do ujścia szyjki macicy, teraz ma 30mm x 6mm a tydzien temu miał 33mm x 8 mm :) lekarz twierdzi,ze jeszcze 2 tygodnie lezenia i nie bedzie śladu po krwiaku :)
haha dobrze że dziś sobie to uświadomiłaś a nie jutro :) ale super wieści, dobrze że krwiak co raz mniejszy a Dzidziuś co raz większy :D

Gratuluje udanej wizyty, dobrze ze krwiak po malu juz sie zmniejsza :)

Wspolczuje wam dziewczyny tak strasznych dolegliwosci, ja mam tylko bole biustu jak sie dotykam i nic wiecej :)

Ja mam dzisiaj o 15 wizyte i juz nie moge sie doczekac :D :D
A po wizycie na 18 do szkoly grrry tak mi sie nie chce ze masakra tyle dobrze ze mam w grupie pare polaczkow to jakos daje tam rade miedzy ty mi wszystkimi innymi :D
trzymam kciuki za wizytę :)

kurde a mnie gardło boli, czuje jakbym miała węzły powiększone, Boże tylko aby nie angina!
może do wieczora przejdzie.

pogoda taka piękna że śmiałam się że mogliby mi wynieść biurko na zewnątrz i bym tam pracowała :D ja pracuję na wsi, więc jak jest ciepło i słonecznie to jest pięknie :)
 
reklama
czesc :)
ja dzis od rana zalatana byłam bo sprawy urzedowe pozałatwiac musialam i Maje do szkoły zapisac, dokumenty zawiezc... później ja odebralam z pzedszkola no i jestem... musiałabym obiad zrobic, ale mi sie nie chce nic... ale dziecko juz pyta co bedzie na obiad wiec mus jest sie ruszyc do roboty... ja w 2 pierwszych ciazach mialam straszne humory, potrrafiłam ryczec bez powodu, nawet na reklamie sie popłakać no i nerwowa tez byłam... teraz jakos spokojniej to przechodze...
miłego dnia ide do garów...
 
Witajcie
Ostatnio też mam dni lenia a pełno spraw do załatwienia. Dziś byłam na pierwszej wizycie. Ciąża potwierdzona ale usg nie miałam jeszcze karta założona ale bez terminu porodu.. powiem wam że jestem taka słaba kolana mnie bolą leżę a obiad trzeba robić.
Na szczęście mąż wziął małego do lekarza a ja mogę trochę odpocząć, korzystam. Choć Góra prasowania czeka.
Miłego dnia i udanych wizyt.
 
Hej :-(

Dola jakiegoś dzisiaj mam. Jestem w pracy nie nam siły i najchętniej poszłabym spac. Á żeby tego było mało jeszcze odwołali jutrzejsze usg bo babka chora i niewiadomo kiedy będzie :-(
 
Przeżyłam w pracy ale tak mnie wkurzyli że cieszę się z nadchodzącego macierzyńskiego... opowiem wam potem bo padam na twarz, muszę coś zjeść i wypić kawę...
 
reklama
Dzień Dobry ,

Martynka właśnie śpi na balkonie A pojechał do pralni odebrać ciuszki a ja odpoczywam ;-) podróż do Zakopanego była straszna !!! Po 4,5 godz Marti zaczęła strasznie płakać nie wiedzieliśmy co się dzieje bo 1,5 godz wcześniej zjadła serek więc stwierdziliśmy ,ze to nie głód poszłam do niej do tyłu i po kilku min jazdy wyciągnęła smoka i tak przeraźliwie wymiotowala że chyba nigdy czegoś takiego nie widziałam - całym serkiem :-/ wszystko było w rzygach. Jeszcze ja puscilam pawia i było extra :-/ cały fotelik musiał A czescic tapicerkę oddaliśmy do pralni generalnie nie wiem co mojej biednej zaszkodziło :-/ Dzisiaj jest cudowna pogoda słoneczko święci - prawdziwa wiosna jak Marti wstanie idziemy coś zjeść i na sanki :-) Pseudo oscypkow nie ma wszędzie piszą świeże serki /kozie/krowie/mieszane ;-) No i dzikich tłumów też na szczęście nie ma ;-)


Za bhcg place w Warszawie 30,40 ;-)


Później doczytał co u Was :-)
 
Do góry