reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

lantka a byłas na usg? serducho biło? nie ma co się obawiać, że się dobrze czujesz, ja jednego dnia mam mdłości innego nie, tzn teraz juz od tygodnia to nic mnie nie rusza, ale wiesz kiedys te mdłości musza minąć :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wiem, że to głupio zabrzmi, ale czuję się niespokojna, bo nie mam od tygodnia żadnych mdłości migren.. nic! czuję się wyśmienicie.
Lantka, nie słuchaj jakichś durnych przesądów! Mdłości czy ich brak o niczym nie świadczą. Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie czułam, że jestem w ciąży. Nic mi nie dokuczało, absolutnie, prócz rosnącego brzucha nie miałam żadnych objawów. A pracowałam po 14 godzin na dobę do 5 miesiąca.
A teraz w ciąży dwa tygodnie miałam wyjęte z życia przez nieustanne zmęczenie i nudności. Nie wymiotowałam ani razu, ale często było mi niedobrze. Czy to o czymś świadczy? Absolutnie nie! Nie martw się, bo dzidzia czuje to co Ty. Więc spróbuj się odprężyć, włącz sobie komedię czy co tam lubisz :-)
Głowa do góry :-D
 
Hej :)

Ja dziś w wyśmienitym humorze za oknem piękna pogoda. Narazie odpukać nic mi nie dokucza. Zaraz biorę się za sprzątanie i obiadek bo na 13 do pracy ;)

Lantka,

Tak jak dziewczyny piszą nie martw się brakiem objawów :) to żaden wyznacznik rozwijającej się ciąży. Ciesz się raczej, że nic Ci nie dokucza ;)

Trzymam kciuki za wizytujace dziś jeżeli takie są :tak:&&&&&

Miłego dnia ;)
 
witam z samego rana. :)

tak się zastanawiam.. wybieram sie na badania TSH FT4 i kusi mnie żeby zrobić betę... nie wiem czy to ma sesn, ale jakaś taka niespokojna jestem.
ja wiem, że to głupio zabrzmi, ale czuję się niespokojna, bo nie mam od tygodnia żadnych mdłości migren.. nic! czuję się wyśmienicie. z jednej strony jestem szczęśliwa a z drugiej jednak trochę niepokoju we mnie siedzi..musiałam to napisać, bo komukolwiek to mówię to mówi, że "mnie straszy" ;) chociaż trochę racji w tym jest... :D

nie było mnie tu 3 dni! i nie mam pojęcia jak nadrobię to co tutaj naskrobałyście! :-p

jesli chcesz się uspokoić i zrobic bete to zrób podwójne badanie, jedno dzisiaj, drugie po 48h żeby sprawdzić przyrost a braak dolegliwości nie oznacza najgorszego, pisałaśmy akurat o tym wcześniej.

Gosia źle zrozumiałam. Wybacz mam mega migrenę

Spoko :-) Migrena mineła? mnie głowa też coś pobolewa, ale to też może być przesilenie wiosenne powoli.

Jadę zaraz na betę a potem do pracy, ale nie wiem czy tam wytrzymam długo, bo od siedzenia też brzuch boli.
 
bardzo Wam dziękuję. jakoś się uspokoiłam.. :) po prostu nie mam porównania jak powinnam się czuć w ciąży..i jakoś mnie to wystraszyło.. jeszcze raz dziękuję. :)

Dolga byłam na usg..no biło sreduszko. ;)
raacja przesadzam :p
 
Ostatnia edycja:
Lantka bete jak już to trzeba robić dwukrotnie, raz za bardzo nie ma sensu. A czemu robisz tsh i ft4? Wcześniej miałaś coś nie tak z tarczycą czy tylko tak kontrolnie?
Mi wyszedł wynik tsh trochę za niski i muszę iść do endokrynologa ale na nfz nigdzie mnie nie chcą przyjąć. Prywatnie wizyta napewno ponad 100zł więc myślę że najpierw zrobię sobie te wyniki z krwi i pójdę już z gotowymi bo płacić tyle kasy żeby tylko się dowiedzieć jakie badania mam zrobić to nie zamierzam.

W ogole ile kasy leci na tą ciąże to aż nie wierzę. Myślałam, że odkładać będziemy na wózek itp. a tu nie bardzo jest z czego. Może jak sezon grzewczy się skończy. Aaach zazdroszczę tym dziewczynom co mają dobrych ginekologow na nfz.
 
Witam z rana.nie migrena trzyma od soboty, mam stan podgoraczkowy i ogólnie czuję się jak zwłoki. Standardowo mam też mdłości i na prawdę nie mam dziś ochoty iść do pracy a niestety jestem już w drodze. Tak diabalnie mi sie nie chce już pracować, jestem przewrazliwiona od hormonów i jak tylko ktoś coś powie to biorę to strasznie do siebie. Ma ktoś tak też?
 
Akatsuki,

Ja tak mam. Tylko, że nie tyle może co biorę do siebie, ale jestem strasznie wybuchowa, czepialska i ogólnie okropne babsko ze mnie :mad: nie zawsze, ale ostatnio właśnie coraz częściej z byle czego robie aferę.
 
No ja mam tak że jeśli ktoś najzwyczajniej powie czy mogłabym coś inaczej zrobić to najpierw wybuchne ze a czemu tak? A co ze ja nie wiem jak moja prace wykonywac? A po godzinie myślę że chyba jestem beznadzoejna i mnie zwalnia ;D
 
reklama
Colly mam niedoczynność tarczycy. Co 4 tygodnie mam wizyty u endokrynologa i muszę robić badania. Przyjmuję letrox 70. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą ok.

Dużo kasy... ja prywatnie do endokrynologa i do ginekologa + badania... jest tego sporo.:shocked2:
 
Do góry