reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cały dzień pobolewał mnie brzuch, jak na @. Teraz poszłam do łazienki a tam plamienie i nie brunatne ale takie różowe z wydzieliną więc świeże. Jutro mam wizytę o 11.30. Ale jak się coś nasili albo nie przestanie to nie wiem czy na IP nie wyląduje, bo tak czy siak to chyba noc spędzę w toalecie.
 
reklama
Blair ja się nie dziwię ze chcesz cesarke. Tak wiele teraz słyszy się historii o problemach przy porodzie, że lekarze z lenistwa nie chcieli zrobić cc a później komplikacje były. Chyba tez bym wolała cc mimo tego jak później długo dochodzi się do siebie. Nie wiem to ciężki temat, masz jeszcze trochę czasu i mam nadzieje ze nieważne jaki porod wybierzesz wszystko przebiegnie gładko. Po porodzie tez :-)

Ja rodziłam naturalnie. Nie było anestezjologa żeby dał mi znieczulenie zresztą się bałam ze źle mi igłę wbija i od początku nie chciałam. Teraz jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic bo mówia ze tutaj porodowki juz nie ma ale gadali tez ze nie ma usg a jest. Przy okazji jakieś wizyty zapytam o to.
 
Gosiu ja też w tej ciąży miałam różowe hmm... nawet trudno nazwać to plamienie, bo było tego więcej, nawet nie wiem skąd to było, mam nadzieję że u Was to również jednorazowa sprawa, choć rozumiem co oznacza dzisiejsza noc, oby minęła spokojnie, dobrze że wizyta jutro
 
A kiedy macie Genetyczne? Mi lekarz kazał zrobić w okolicach 01.04 to będzie 12t3d i nie wiem czy nie trochę późno.
Mi lekarz zalecił do końca marca, więc do końca 13 tygodnia jakoś.

Cały dzień pobolewał mnie brzuch, jak na @. Teraz poszłam do łazienki a tam plamienie i nie brunatne ale takie różowe z wydzieliną więc świeże. Jutro mam wizytę o 11.30. Ale jak się coś nasili albo nie przestanie to nie wiem czy na IP nie wyląduje, bo tak czy siak to chyba noc spędzę w toalecie.
Dobrze, że masz wizytę rano... Ja mam jutro też, tylko wieczorem. Trzymam kciuki, aby to się okazało jednorazowe...
 
Cały dzień pobolewał mnie brzuch, jak na @. Teraz poszłam do łazienki a tam plamienie i nie brunatne ale takie różowe z wydzieliną więc świeże. Jutro mam wizytę o 11.30. Ale jak się coś nasili albo nie przestanie to nie wiem czy na IP nie wyląduje, bo tak czy siak to chyba noc spędzę w toalecie.
trzymam mocno kciuki aby było jednorazowe i szybko minęło :)

Blair ja się nie dziwię ze chcesz cesarke. Tak wiele teraz słyszy się historii o problemach przy porodzie, że lekarze z lenistwa nie chcieli zrobić cc a później komplikacje były. Chyba tez bym wolała cc mimo tego jak później długo dochodzi się do siebie. Nie wiem to ciężki temat, masz jeszcze trochę czasu i mam nadzieje ze nieważne jaki porod wybierzesz wszystko przebiegnie gładko. Po porodzie tez :-)

Ja rodziłam naturalnie. Nie było anestezjologa żeby dał mi znieczulenie zresztą się bałam ze źle mi igłę wbija i od początku nie chciałam. Teraz jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic bo mówia ze tutaj porodowki juz nie ma ale gadali tez ze nie ma usg a jest. Przy okazji jakieś wizyty zapytam o to.
dzięki za zrozumienie :)
 
A tak nam minął wspólny roczek, oczywiście w kilkuminutowym skrócie ;-)

Przykro mi z powodu babci :( Córeczka superaśna haha ładniutka i trudne sprawy oglada ;) mój też czasami lubi :)

Mloda gorączkuje, tak o, także dziś mnie czeka domowe

ojjj oby szybko wyzdrowiała, a buty to tam kto co lubi i co na noge wejdzie haha chociaz pewnie dopiero w wakacje zaczna sie problemy ;) a porodu ogromnie współczuję :/

Ja tam uważam, że każdego indywidualna sprawa czy poród SN czy CC, nie powiem, bo sama myślałam nas CC w perwzzej ciąży, bo poprostu bałam sie SN, ale to też dużo zależy jak kto przechodzi, oczywiscie skąd możemy wiedzieć jaki będzie nasz poród, mój był niezły i szybki i nawet obyło się bez znieczulenia tylko pozniej gorzej ze zszyciem :/ znowu niekoniecznie mozna źle dochodzic do siebie po CC, bo siostra rodziła ostatnio i super wszytsko szybko sie zagoiła, wiec poprostu jesli kazdy by wiedzial jaki bedzie jego porod to wtedy by mozna bylo sobie wybierać :)

u lekarza byłam tydzień temu, dzidzia dokładnie odpowiada swojemu wiekowi tzn. wychodzi 2 dni starsza niż z OM ale o tym wiedziałam, bo robiłam testy owulacyjne

gratuluję udane wizyty :)
 
reklama
Cały dzień pobolewał mnie brzuch, jak na @. Teraz poszłam do łazienki a tam plamienie i nie brunatne ale takie różowe z wydzieliną więc świeże. Jutro mam wizytę o 11.30. Ale jak się coś nasili albo nie przestanie to nie wiem czy na IP nie wyląduje, bo tak czy siak to chyba noc spędzę w toalecie.

Jak cokolwiek się nasili to ja bym mknela na IP jednak. Nawet jeśli to nic to i tak lepiej się upewnić ... &&&&
 
Do góry