reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Chyba chodzi o to ,że to boraks .Kornelcia z opryszczką uważaj żeby dziecka nie zarazić .Z katarem to niestety męka współczuje bo dzieciak się umęczy strasznie ja do dziś mam podniesione łóżeczko nawilżam pokój no i zdecydowanie obniżyłam temperaturę w sypialni na jakieś 18 stopni .Młoda jeszcze ma lekką sabkę ,a to pomaga i teraz tylko nad ranem trochę charczy .
 
reklama
U mnie w sypialni jest 21 i jak dla mnie to za zimno bo ja jestem cieplolubna ale mam nadzieję ze dla malutkiej jest ok.
Eli to jak u Ciebie jest 18 stopni to jak ubrane jest twoje dziecko i pod czym śpi?
 
Śpi w śpiochu i śpiworku czasem okrywam ją jeszcze cienkim kocykiem .Lekarz mnie przekonał ,że będzie lepiej powoli obniżałam z 22 stopni i teraz już nie czuję żeby było jakoś zimno .Młoda naprawdę lepiej śpi . Ale każde dziecko jest inne więc trzeba sprawdzić samemu .
 
Hej i ja dzisiejszej nocy zmniejszyłam temperaturę o 1 stopień mam nadzieję ze to podziała :) tylko jeszcze z tym u bieraniem cały czas się zastanawiam czy jej nie przegrzewam albo nie wychladzam dzisiaj spala w body, spodenkach i cienkiej bluzce przykryta do pasa w rozku.
 
Ja w sumie też tu zaglądam codziennie i podglądam co piszecie, ale muszę się przyznać, że po prostu mi wygodniej na fb ;-)
Piszecie o takich temperaturach w pomieszczeniach, że aż się dziwnie czuję, bo u nas jest ok 25 stopni przeważnie, a na prawdę nie wydaje mi się aby była to aż taka wysoka temp. W sumie mamy piec wolno stojący więc ciężko utrzymać jedną temp.
Niuniek daje radę, dziś kończy 2 miechy, a dopiero ok tyg temu skończyły nam się, mam nadzieję, problemy kolkowe. Używamy aptecznego mleka Nutramigen i jest ogromna poprawa i ulga :-)
Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginki po porodzie i o dziwo badanie kompletnie nie bolało i mam przepisane tabletki, pierwszy raz będę z takich korzystać, mam nadzieję, że nie zamienię się w potwora :-p Najlepsze było to, że z mężem i bobasem pojechaliśmy i jak poszłam na wizytę to mały się obsrał i zaczął ryczeć w niebogłosy i mąż go nie mógł ogarnąć, jak przyszłam wzięłam go na ręce i zaczęłam bujać i na momencie przestał, heh.
Pozdro mamusie :-)
 
U nas katar jest już 2 miesiące. Każdy lekarz mówi to samo inhalowac i ściągać. Czekam do trzeciego miesiąca i będę chciała zrobić Antkowi jakieś badania. Bidulek tylko się męczy.
 
reklama
Czesc ja dostałam limetic jeszcze nie brałam zastanawiam się i czekam na miesiączkę chcę przejść jeden cykl .Co do kataru to straszna zmora na szczęście nam udało się go pozbyć .Też jesteśmy po zmianie mleka na nan sensitive expert i jestem zadowolona tylko ,że muszę w necie zamawiać pojawiło się w rossmanie niestety cena wysoka .
 
Do góry