reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Czesc ja dostałam limetic jeszcze nie brałam zastanawiam się i czekam na miesiączkę chcę przejść jeden cykl .Co do kataru to straszna zmora na szczęście nam udało się go pozbyć .Też jesteśmy po zmianie mleka na nan sensitive expert i jestem zadowolona tylko ,że muszę w necie zamawiać pojawiło się w rossmanie niestety cena wysoka .

ja tez zamawiam mleko w necie bo sporo tansze niz w sklepie
 
reklama
Hej trochę mnie nie było, nie wiem czemu ale wyrzuca mnie z tej aplikacji i muszę na nowo sie logować a niestety nie pamietalam hasła i stąd moja nieobecność.
U nas nadal katar ale już niewielki naj więcej zbiera się w nocy ale malutka daje sobie radę.
Jutro czeka nas ciężki dzień mamy aż trzy wizyty u lekarzy: pediatra, ortopeda i neurolog.
Paulinka od paru dni ma problem z zasypianiem i ze złości zdarza jej się nieźle krzyczeć a przy tym się pręży i macha ze zlosci rączkami i nóżkami. Czy waszym maluchom też to się zdarza?
Eli musisz się pilnować biorąc ten limetic bo podobno przy tych tabletkach jest większy apetyt.
 
Kornelcia moja tak czasem robi i to tak jakby była przemęczona i zła .Robi tak też czasem pod koniec jedzenia .Oj mam nadzieje ,że się nie utuczę :biggrin2:
Powodzenia u lekarzy .
 
Hej, mnie nie było wieki całe. U nas ok. Właśnie jesteśmy u moich rodziców. Ola zniosła dzielnie swoją pierwszą dłuższą podróż.
Jak dotąd kolka nas omija. Już by chyba była, jakby miała być.
 
Hej, mnie nie było wieki całe. U nas ok. Właśnie jesteśmy u moich rodziców. Ola zniosła dzielnie swoją pierwszą dłuższą podróż.
Jak dotąd kolka nas omija. Już by chyba była, jakby miała być.
Chyba masz rację kolka was ominęła bo przeważnie pojawia się ok. 6 tygodnia.
Daleko jechaliscie z Ola?

My wczoraj miałyśmy długi i intensywny dzień wieczorem obie padlysmy ok. 21 i już nie miałam sił do Was napisać.
Paulinka wazy 6,120 , katar coraz mniejszy właściwie już tylko w nocy, bioderka ok. Usg główki tez ok neurolog stwierdził nieznaczna asymetrie rogów czołowych komór bocznych ale powiedział ze to norma i nie ma potrzeby dalej kontrolować.
Ale dzisiaj u nas wieje...
Miłego dnia
 
Hej. Nasza podróż to ok 200 km. Zajęło to ponad 3 h bo z małą przerwą na rozprostowanie nóg. Moja ciągle śpi ze mną. A jak się budzi z głodu to czasem nawet nie patrzę która godzina. Ale myślę że śpi nie dłużej niż 4 h. Jej rekord to 5 h więc nie ma super długiego spania.
Drugą wizytę bioderkowa mamy za 3 tyg.
Jutro już tu pewnie nie zajrze zatem Wesołych Świąt, mamuski.
 
reklama
Moje dziecko mnie rozpieszcza :) w nocy śpi ok 7h, a rekord to 11h snu. Aż się zastanawiam czy to nie za dużo. Ale budzić jej nie będę- już raz miałam nauczkę.
Wesołych Świąt Mamusie :-)
 
Do góry