reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dzien dobry
Dzisiejsza nocka bez porównania z poprzednimi. Kilka pobudek na siii. Pobudka o 7Mej.
Od wczoraj mam straszną zgage. Ani mleko ani rennie nie pomaga...wrrrrr
Wczoraj wieczorem Niunia tak mi okopała żebra ze jeszcze dzis czuję.
Ogólnie czuję się dobrze. Wszelkie objawy mineły. Dziś idę na konsultacje do szkoły do dwojki dzieci. Będzie szaleństwo :-)

Ania gratuluję szczęśliwego rozwiazania. Duzo zdrowka dla maleństwa.
To która dziś chętna do rozdwojenia ?

Iga - niestety Ci nie pomoge. Poród jeszcze przedemną. A z tego 10 lat temu niewiele pamietam :no:

Tak sobie myślę, że jak do 26.10 nic się u mnie nie podzieje i w tym dniu pojawię się w szpitalu to zanim zaczną wywoływać porod to bedzie 1 listopad :baffled:

Idę coś w domu porobic. W koncu samym lezeniem nic nie przyspieszę ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny :tak:

Nowy tydzień czas zacząć. Weekend mega rodziny :tak: Uwielbiam takie, i dłuższy spacer zaliczyliśmy. Dziś mgła od rana, ale wypogadza się to i dziś skoczymy na spacer jak starsza z przedszkola wróci. Awantura była kto wózek ma prowadzić wczoraj, to dzisiaj będzie ona ciągle :tak: Będzie radość. Zakochana w siostrze po uszy. Dumna z niej jestem. Całuje, głaszcze przytula, moja najkochańsza, moja ukochana itp, dzisiaj mi nawet śniadanie zrobiłą rano (bo ona na etapie szamodzielności) i mówi jedz bo musisz mieć mleczko dla Frani. W przedszkolu ciągle o siostrze opowiada. List do Mikołaja już szykuje i sama z własnej woli dla siostry też poprosi bo ona jeszcze nie umie o zabawki. Jednym słowem duma mnie rozpiera i z niej i z nas. Tak się ją staraliśmy prowadzić przez ciąże, poród, i pierwsze dni żeby ta zazdrość się nie pojawiła i mamy sukces. :-)

GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM, szybkiego powrotu do domku życzymy :-) :tak:

Przepraszam, że nie nadrobię weekendu, ale głowa mi pęka. W tygodniu jakoś łatwiej to idzie.

Have a nice day :-) Idę na zakupy (online :-D:-D)
 
reklama
Do góry