reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Sysia ja np czuje na dole takie laskotanie jakby mnie rączkami miziala. A kopniaki i ruchy całkiem na gorze w okolicy żeber. Czasem W ogóle koniec nie czuje tylko takie jakby przekrecanie. A może u ciebie po prostu mała leży na innym boku albo twarzą do przodu dlatego inaczej ja czujesz.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
S

Krewetka wybacz, faktycznie jest wątek od tego, ale we wczorajszym bólu nie myslalam wogole

Buba ja jestem 4 dni po cesarce i nie wyobrażam sobie prowadzić, ledwo jako pasażer wczoraj wróciłam do domu... A z domu nawet nosa nie wytykam, chodzę wolno, rana pali i ciągnie nadal, plecy mi wysiadły bo chodzę lekko zgarbiona a wstanie z łóżka to kosmos... Wolno coś wracam do formy :-(

Jeszcze mam pytanie co do pologu. Generalnie ja od drugiego dnia mogę nosić tylko wkładki, prawie nic nie leci, wy też tak macie?

nie szkodzi
każdy indywidualnie powraca do formy, ja w 4 dobie jeździłam samochodem, jedyny problem to wsiąść i wysiąść z auta
Co do do pologu to zybko nosilam wkladki chyba w 4 czy 5 dobie

No i dzis dostalam okres :baffled:
 
Julisia ooo szybciutko do domku idziecie :) fajnie

sysia nie stresuj sie, poczekaj do wizyty i nie mysl o tym ak intensywnie, bo byc moze sie mylisz :) a samemu sie zbadac to ja bym nie potrafiła :p

malinka nie wiem jak to jest po cc, ale ja po sn to mam tak, ze dwa dni praktycznie nic nie leci i oglabym we wkladce, a pozniej dwa dni cala podpaska :/ dziwne to jakies no ale tak mam, wiec moze tobie tez tam zaraz cos znowu bedzie leciec
 
Sysia ja znam taki przypadek ze w ostatniej chwili dzieciatko cie przekrecilo i znajoma miala cc. Ja ostatnio tez bylam pewna ze moj maly sie obrocil bo pepek chcialo mi rozerwac i caly brzuch jakby inaczej wygladal zamiadt opasc to jeszcze mam wyzej niz mialalm ale bylam na ostatniej wizycie i nic sie nie zmienilo maly lezy glowka w dol ale wierz mi ze bylam pewna ze sie obrocil.
 
Sysia ja znam taki przypadek ze w ostatniej chwili dzieciatko cie przekrecilo i znajoma miala cc. Ja ostatnio tez bylam pewna ze moj maly sie obrocil bo pepek chcialo mi rozerwac i caly brzuch jakby inaczej wygladal zamiadt opasc to jeszcze mam wyzej niz mialalm ale bylam na ostatniej wizycie i nic sie nie zmienilo maly lezy glowka w dol ale wierz mi ze bylam pewna ze sie obrocil.

Pocieszylas mnie bo ü mnie tez brzuch jakby pelniejszy pepek wypchany i wogole te ruchy inne ale moze jest ok i tylko buzke w inna strone skierowala i stad inaczej boksuje i kopie
 
Sysia ja mojego małego czuję ruchy po obu stronach brzucha ( jak leżę), kopniaki pod żebra jak siedzę (usg miałam wczoraj i jest główka już nisko w dole). Co to przekręcenia to mogę tylko powiedzieć, że jak byłam w szpitalu pod koniec września do porodu trafiła dziewczyna. I pod sam koniec porodu okazało się, że dziecko ułożone jest w poprzek i skończyło się cesarką ( była w skończonym 37 tygodniu ciąży, a ostatnie usg miała 4 tygodnie wcześniej i dziecko było ułożone główką w dół). Jej córeczka ważyła 2500 g i długa była na 50 cm, ale ona miała bardzo dużo wód płodowych i lekarze stwierdzili, że dlatego się mogła jeszcze zmienić ułożenie. Jak Twoje maleństwo jest duże? Oczywiście nie piszę Ci tego, żeby Cię nastraszyć. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie ok i będzie mogła rodzić naturalnie. Ja też się bardzo boję cesarki więc Cię rozumiem.
 
reklama
Cześć dziewczyny . Pisze ze szpitala, ja już smigam ale jeszcze proszę o przeciwbólowe. Na noc nie biorę może dam rade najwyżej rano. Dostałam właśnie gorące mleko i bułki :) corci badali dziś słuch przesiewowe ok uff ale i tak będę kontrolować. Jutro powtórka usg i bilirubina. Pozdrawiamy was cioteczki z bb i życzymy wszystkim powodzenia. Buziaczki
 

Załączniki

  • 1444500361842.jpg
    1444500361842.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 81
Do góry