reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dbdg gratulacje! !!
Dziewczyny dobrze piszą chociaż ja mówienia do dziecka musiałam się nauczyć. .. teraz będzie łatwiej bo od 3 lat gadam....
Julisia poród expresowy. .. dlaczego traumatyczny? Bo mały utknął?

Ja zaliczam kolejny spadek nastroju tylko nie potrafię tego ukrywać i wszyscy z tego powodu cierpią. ..
 
Malinka i jak tam nawał, u mnie tym razem przeszedł dosyć lekko, ale trwał jakieś 2 dni, no i kapusta działa cuda. Przestawiaj mała często

Buba, so_happy ale zazdroszczę wam takich śpiochów. Mój nie.ma jeszcze 2 tyg, a potrafi już leżeć sobie z godzine albo i lepiej i patrzeć się przed siebie

Dzisiaj trzymałam się cała noc i próbowałam nie zasnąć podczas karmienia, bo mały mi się Budzi w nocy i marudzi. No i wyszło, że dziecko sir musiało nie najadac, matka zasypiala to i on zasypial, w dzisiaj wstawał co 3 godz, wiec jest super ekstra :)

Julisia super poród, taki niespodziewany najlepszy :)

Do ranka było fatalnie, a że cycochy reagowaly kiedy mała chciała jeść to po nakarmieniu sztucznym siadalam z laktatorem i meczylam... Dzisiaj dosłownie tylko parę kropel wycisnelam ale bolą trochę mniej. Siedzę właśnie z kapusta i faktycznie troszkę czuję ulgi. Zaraz będziemy się karmic, od wczorajszego ranka małej nie przystawialam bo za duże rany miałam i to nabrzmienie nie pozwalało małej chwytać. Mam nadzieję że zaraz jakoś małej uda się coś wyciumkac.

Maran - no widzisz, u Ciebie szyjka twarda i długa, u mnie co prawda długa ale rozwarta i co? I nico. Dwa masaże za mną, pessar włożony na 3 miesiące za mną i nadal nic. Myję okna, sprzątam całą chatę, robię przysiady, biorę ciepły prysznic, wręcz za ciepły, aby pobudzić krążenie i go wygonić. Chodzę na spacery, noszę sporo, codziennie gdzieś jeżdżę samochodem, nie omijam wertepów, wytrzęsie mnie i Juniora i nadal nic. Co zrobić, czekamy i tyle... Nie będzie to trwało wiecznie :-D

Malinko, koniecznie przyłóż przymrożoną kapustę. To wydaje się śmieszne i takie banalne, ale naprawdę działa i to bardzo. Niech facet leci do 24h Tesco i kupuje kapuchę. Kilka liści na 10 minut do zamrażarki i dawaj je do stanika. Poczujesz ulgę, gwarantuję Ci. Potem musisz małą przystawiać choć to boli, bo ona Ci przetka te kanaliki i unormuje ilość mleka.
Poza tym zerknij czy gdzieś w pobliżu nie ma poradni laktacyjnej i jedź z rana. Spróbuj też jak masz wannę to trochę je zmiękczyć ciepłą wodą i trochę ulać. Na pewno jest w nich więcej niż 10ml :-) Wyciśnij trochę do wanny, i potem przystaw małą do obu piersi, tak by ich do cna nie opróżniła, tylko trochę popiła. Produkcja powinna się zmniejszyć.

Katjana - jeśli tak bardzo Cię boli to idź do neurologa. Nie ma co się męczyć...

Iga, hehehe, ale miałaś przygodę na porodówce :-) Współczuję rwy... polecam kręgarza po porodzie.

Dream robię według twojej instrukcji :-) mała się Budzi więc idę testować

Dbdg najgorsze za tobą! :-)
 
Dream ale na porodówce możesz Mu nawrzucać za wszystko, a potem zwalisz na ból i hormony :-) .... Ale faktycznie córcie lepiej daj do Mamy Ty będziesz spokojniejsza.

Yustynka88 3mam kciuki za jutro

Dbdg uszy do góry z dnia na dzień będzie lepiej

Malinka powodzenia z karmieniem :-)

Asami, Chybra, Dream u Was kciuki za akcję :-)
 
reklama
Do góry