reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Witam kochane :)

Ja dziś na wypadzie, pojechałam z Nell do rodziców do drugiego miasta malutka śpi 4 godzinę. Teraz szamię obiadek i zapinam do hurtowni odebrać płytki.

Która dziś, która :)

Chybra- trzymam kciuki aby to było już :)

Dream - zobaczysz junior weźmie Cię z zaskoczenia ;) ma super waruny to siedzi cmok od ciotki i przykaz by się zbierał do wyprowadzki!
A Ty dzielna babeczka i cierpliwa!

Dbdg- to Ty już chyba :)

Pierwsza samodzielna wyprawa autem

ImageUploadedByForum BabyBoom1444393886.069390.jpg

Pozdrawiam laseczki i miłego dnia!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444393886.069390.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444393886.069390.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Ehh, laski, właśnie się z M. pokłóciłam, pewnie to już nasze poirytowanie wzrasta. Oczywiście ponownie punktem wyjścia było coś co powiedziała Rózia. Znowu kwestia jakiegoś pseudo braku szacunku, jakiegoś kuźwa nieustannego zwracania uwagi na wszystko co ona robi. Smutne... Ponownie mam wrażenie, że mu obie przeszkadzamy w idylli w domku z ukochanym psem. No cóż, chwilowo jestem udupiona, ale to nie potrwa długo. Albo będzie jakiś konsensus albo nie.

Dream tu nie zostawiaja na patologii jak niz zlego sie nie dzieje... Pewnie sprawdza co z dzieckiem i kaza czekac na porod a jak nic sie nie zacznie do 2 tyg po terminie to kaza przyjechac na indukcje... Tak mialam z Ala...
Aha, no o to pytałam, w sensie kiedy Cię biorą na patologię. Ja idę w piątek za tydzień, wiec to będzie 9 dni po terminie. Też chwilę czekają. Najbardziej się boję niedotlenienia i zwapnionego łożyska. O zielonych zakupkanych wodach nie wspominając. Zatrucie i niedotlenienie przenoszonego dziecka jest chyba gorsze niż wcześniaczek z ósmego miesiąca... Nie chcę tego doczekać po prostu, nie chcę zielonych wód.

Ej bąbelki wydaje mi się, że czop mi odchodzi, w sensie nie taki w całości w jednej części tylko przy podcieraniu się po siusiu jest na papierze taki, że tak brzydko powiem, glut zabarwiony na czerwono. Od rana dwa razy na papierze się to pokazało, ale nie panikuję, bo młodego czuję normalnie i wiem, że czop może odchodzić nawet kawał czasu przed porodem. Założyłam sobie podpaskę w razie czegoś. Czy coś innego mam zrobić również ?
O, jak masz fajnie :-) Nic nie możesz zrobić, czekaj na rozwój akcji i dawaj nam znać of course, bo czekamy z niecierpliwością :-) No i smacznej pizzy :-D

Chybra mi odszedł we wtorek i wyglądał jak korek z żelu zabarwiony na brunatno :-)
Fuuuuj :-p

Ja dziś na wypadzie, pojechałam z Nell do rodziców do drugiego miasta malutka śpi 4 godzinę. Teraz szamię obiadek i zapinam do hurtowni odebrać płytki.(...) Dream - zobaczysz junior weźmie Cię z zaskoczenia ;) ma super waruny to siedzi cmok od ciotki i przykaz by się zbierał do wyprowadzki! A Ty dzielna babeczka i cierpliwa! (...) Pierwsza samodzielna wyprawa autem.
Szok Buba... 6 dni po cesarce Ty samochodem jedziesz tak daleko - brawo TY! Naprawdę jesteś niezwyciężona.

Melduje, że po lekach ciśnienie spada. Jeśli tak będzie to w niedziele wracam do domu. Cały czas monitorują malutką ale mam nadzieje będzie dobrze i doczekamy spokojnie do 20.10 - bo właśnie na ten dzień mam umówioną cc.
No to ufff.... całe szczęście, że zadziałały :-)
 
Buba jak zobaczyłam Twój wpis i zdjęcie to jakby mi ktoś kopa zasadził! Śpi Twoja mała normalnie w nocy? Bo ja padam na pysk!
 
reklama
Dbdg super gratulacje :)

Kasik Ojj ja też nie mam za bardzo pomysłów, jak narazie moje obiadki to pulpeciki, mięso duszone z marchewka np pierś, szynka a była i karkówka do tego suroweczki z marchewki i jabłka, albo buraczki z jabłkiem. Był też rosół, a jutro planuje kupić sobie łososia i upiec a do.niego fasolka szparagowa z wody. Poza obiadowymi to nic szczególnego nie jem. Jakieś kanapki, biszkopty, wafle, paluszki. Tak myślę, że może sobie zrobię owsianke na wodzie. Jadłam też rybę po grecku, ale tylko ryba, marchewka i piętracha. No i biszkopt z jablkami z galaretka. A ty co ciekawego jadasz? Może mi się jakieś pomysły nasuna :)
 
Do góry