reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Czesc z ranka oczywiście przespałam całą noc do 10 haha nic się nie dzieje szczerze to czuję się lepiej niż miesiąc temu .Zresztą tak jak mówiłam odpuściłam i jest fajnie .
Dziś sprzątanie jakiś spacerek i upiekę ciasteczka owsiane .Ja mam wizytę 15.10 jak nie urodzę i lekarz mnie zobaczy to chyba padnie ostatnio już się dziwił ,że ja jeszcze w dwupaku . :-):-):-) Miłego dnia
 
Ej bąbelki wydaje mi się, że czop mi odchodzi, w sensie nie taki w całości w jednej części tylko przy podcieraniu się po siusiu jest na papierze taki, że tak brzydko powiem, glut zabarwiony na czerwono. Od rana dwa razy na papierze się to pokazało, ale nie panikuję, bo młodego czuję normalnie i wiem, że czop może odchodzić nawet kawał czasu przed porodem. Założyłam sobie podpaskę w razie czegoś. Czy coś innego mam zrobić również ?
 
Sysia - Jeżeli młody ma wychodzić to niech to zrobi wieczorem, bo wcześniej jak mąż wróci z pracy to chcemy jeszcze sobie ostatnią pizzę zjeść, tak chodziła za mną przez cały tydzień i dzisiaj nie odpuszczę :-p Najgorsze jest to, że odejście czopu właściwie nic dokładnego nie mówi o terminie, czy to się wydarzy dziś czy za tydzień :-p
 
Dbdg trzymam kciuki, daj znać po :)

Chybra mi czop z krwią odszedł e środę a urodziłam w poniedziałek, więc taknjak piszesz nic nie wiadomo, możesz urodzić jutro albowiem za tydzień hehe smacznej pizzy życzę, Ojj co ja bym teraz nie zjadła hehe
 
reklama
Do góry