reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dzionek mega pracowity. Byłam na spacerze dzisiaj ponad półtorej godziny. Potem obiad, znowu do sklepu bo mi zabrakło składników. O 17 pojechałyśmy z Różą do sklepu po buty, no i wróciłyśmy dopiero pół godziny temu. Mała sobie palec oparzyła dzisiaj, więc musiałam jej te buty wiązać, ehhh... w pewnym momencie taki mnie skurcz złapał, że myślałam, że nie dojdę dalej nigdzie. Ale potrzymało chwilę i przeszło. Potem kolejny w domku w odstępie pół godziny. Może się coś zaczyna, nie wiem :-)

Ja leżę na patologii. Ciśnienie w drugim badaniu było wysokie 140/99. Po chwili zwątpienia w wlasna intuicję dochodzę do wniosku, za babka z izby przyjęć nie umie mierzyć ciśnienia. Mój lekarz zdecydował jednak, że mam dostać leki i cały czas będą nas monitorować. Ktg ok, przepływy ok tak więc puki co sytuacja opanowana :)
No widzisz, ja zaraz też to sobie sprawdzę. Bo w domu sobie mierzyłam i miałam wczoraj 140/90, a dzisiaj w szpitalu tym elektronicznym shitem jej wyszło 120/80 więc niby idealne. Ale zaraz ogarnę temat i sobie sprawdzę. Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie :-D

Dream co trzeba Ci przyznać, to to, że jesteś twarda babka haha :)
Dolga, a czemu? :-) Bo ja wiem, chyba jestem normalna, boję się bólu jak wszyscy chyba... Ale zaczynam się przyzwyczajać do tego rodzaju bólu :-D

Dream uparty ten twoj Olek, a córkę kiedy urodzilas po terminie czy przed?
W terminie - z OM - dokładnie dzień przed.

Nasz maly twardziel.
Ale słodziutki!!!
 
Dbdg jak leżałam w szpitalu w Oławie to na patologii ciąży były telewizory na sali, aczkolwiek na oddziale położniczym już ich nie mieli.
 
U nas w szpitalu nie mają, tam gdzie jadę rodzić też nie mają.

Ps która miała mecz oglądać zamiast na porodówkę? Lewy strzelił gola więc jest kopniak do porodu ;-)

Dbdg 3mam za Ciebie kciuki
 
A właśnie ja jutro mam wizytę u gina (18:00) i ktg (17:30). Rano jadę z mężem do laboratorium zrobić odczyn coombsa i mocz. Może dodatkowo zrobię morfologię nie wiem. Później po wyniki.Ciekawe co mi lekarz powie. Nie mogę się już doczekać.
 
reklama
Wielkie gratulacje dla Rozpakowanych! Lubię tu wchodzić i czytać o kolejnych narodzinach :-) Super, niedługo wszyscy będziemy w komplecie :-)
Widzę,że pojawił się temat prezentów od mężów. Eh...ja po raz kolejny nie mam na co liczyć :confused2: choć strzelałam aluzjami,że powinien mnie ozłocić za takie cudowne dzieci. Oczywiście przytaknął głęboko z komentarzem "tak,wiem, masz rację" i to by było na tyle :confused2: Ale może to i lepiej, bo jakby miał sprezentować mi coś adekwatnego do trudów ciążowo- porodowych i jednocześnie wynagradzającego takie cudne Skarby to ewidentnie go nie stać :-D
 
Do góry