reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

No i jestem na oddziale, robią badania w kierunku zatrucia ciążowego.
Dziś po przebudzeniu miałam 140/93 a już przy przyjeciu 120/80. Jakieś czary, albo mój nowiutki ciśnieniomierz robi sobie ze mnie jaja. Głupio mi jak nie wiem, ale lekarz zdecydował, że będzie nas obserwował.

To na pewno moja zryta, potargana psycha :/

Dziewczyny, tylko pozazdrościć takich mężów :) Mój mam nadzieje tez zabłyśnie ale pewności nie mam ;)

Kochana powodzenia w szpitalu i dawaj znać na bieżąco co u Ciebie

Witam Kochane :)
Co do prezentów, to ja raczej wątpię, że Ł. cokolwiek mi zafunduje... Taki "dusigrosz" z niego jest, że czasem mi przykro. Jeszcze teraz mamy na głowie kupno samochodu, więc się pewnie wykosztuje. Za to już liczy ile to z ubezpieczeń dostaniemy :/ Ja to mam zamiar to wydać na Małą i siebie :p Niech spada na drzewo! Ja noszę, ja rodzę, ja będę karmić... Mnie też coś się od życia należy :)

I słusznie, ja też chcę z mojego ubezpieczenia na córcię i na siebie.

Ja juz po cc. Młoda w szpitalu z tata a ja w drugim szpitalu. Nie znam jeszcze wymiarów młodej.

No Kochana akcja expres. Gratulacje i zdrówka dla całej rodzinki

Czesc u mnie tez dalej nic... zadnego skurczu nie mam nawet, jutro mam wizyte w szpitalu na 8:30 to moze cos powiedza... dzis nie rodze i tak bo mecz musze obejrzeć ;) wkurza mnie to, ze zawsze rodze po terminie... przez to dzieci ponad 4kg a jednak latwiej wycisnac 3,5kg niz 4200g czy 4400g... czekam wiec i czekam i zla jestem na to wszystko, bo zadne naturalne metody na rozpoczęcie sie porodu nie dzialaja, zreszta nigdy nie dzialaly... ; ( nie mam humoru nawet sie udzielac... ; (

Kochana a może to będzie ten magiczny mecz :D tego Ci życzę.

Dream za Ciebie tez 3mam kciuki żebyś jednak nie musiała czekać do tego 16
 
reklama
Hej

Dziś cały dzień w biegu. Teraz usiadłam na chwilę, choć powinnam jeszcze fugi w kuchni wyczyścić. Już chyba tego nie zrobię. Wczoraj o 17 zaczepił mnie gościu w sklepie, że moja córka jest zaproszona na urodziny do jego córki. No ok, ale na dzisiaj! Uwielbiam dowiadywać się o takich rzeczach na ostatnią chwilę. O 15 jadę po małą, szybko do sklepu po prezent, obiad i na 16 na urodziny. Później koleżanka ma na kawę przyjść ostatni raz przed wyjazdem, później mama i dzień ucieknie. Od dwóch dni mam biegunkę co u mnie sie nie zdarza nigdy, raczej w drugą stroną. Żadne jelitówki nie są mi straszne. Mała się też prawie nie rusza. Mam nadzieję, że nie przygotowuje się do porodu, bo kurde jutro na zakupy jedziemy. Niech jeszcze przynajmniej do niedzieli posiedzi :tak: Po części dlatego też usiadłam na tyłku i nic już nie robię. Fugi nie zając, a zakupy już tak :-D

zerknęłam na listę rozpakowanych i jest juz Was 29. Wow! :)

ania kropla u nas też była faza na krainę lodu, ale na szczęście bez bajki. Za to ciągle tylko piosenki słuchała.

lenati ponoć najbardziej wiarygodny jest termin z usg do 12 tyg. , później już dzieci różnie rosną. Z om też różnie bywa, bo owu mogła się przesunąć. Chyba, że ktoś dokładnie wie kiedy miał ovu. Mi w tej ciąży wszystko się zgadza, termin z ovu, OM i usg w 12 tyg na 24 pażdziernika. Myślę, że lekarze nie dadzą Ci do listopada nosić.

normatywna gratulacje! Przez to krwawienie zrobili ci dzisiaj cc?
 
Ja juz po cc. Młoda w szpitalu z tata a ja w drugim szpitalu. Nie znam jeszcze wymiarów młodej.
Ale z zaskoczenia nas wzięłaś!!! Super, czekamy na foto i na wymiary i na wszystko, imię, długość, wagę. Chyba rozumiesz, że muszę tabelkę uzupełnić :-)

Czesc u mnie tez dalej nic... zadnego skurczu nie mam nawet, jutro mam wizyte w szpitalu na 8:30 to moze cos powiedza... dzis nie rodze i tak bo mecz musze obejrzeć ;) wkurza mnie to, ze zawsze rodze po terminie... przez to dzieci ponad 4kg a jednak latwiej wycisnac 3,5kg niz 4200g czy 4400g... czekam wiec i czekam i zla jestem na to wszystko, bo zadne naturalne metody na rozpoczęcie sie porodu nie dzialaja, zreszta nigdy nie dzialaly... ; ( nie mam humoru nawet sie udzielac... ; (
Ja mam podobnie, ale jak się wypłaczę to mi humor wraca, więc polecam :-D

(...)Zazdroszczę prezentów i w ogóle myślących o tym partnerów, mój raczej o tym nie myśli. Wnerwiam się oczywiście, że nic od niego dostać nie mogę i że traktuje mnie tylko jak inkubator dla syna, zero pomyślunku. (...) Dream - ja mam 16.10 urodziny :-p
Heh, mój pewnie też mi nic nie kupi, nie przejmuj się :-D Jak co to my se coś kupimy o!!!! Sama se pójdę po kwiaty. To masz bliziutko urodziny!!! O ja - a jak mały wyjdzie Ci 16? :szok: To będą wspólne urodzinki!!! Beka by była.

Dream moze po tym drugim masażu szyjki coś się ruszy.Ja wgl słyszałam,że taki masaż jest bolesny..to prawda?
Tak jest, potwierdzam, bolesne naprawdę. Ale idzie wytrzymać no co mam powiedzieć, zacisnęłam zęby i już.

O godz. 12.35 przyszedł na świat nasz ukochany synek Artur. Waży 3390g, mierzy 53cm. Poród SN.
O Ty małpko :-D Poszła z nienacka i se urodziła :-D Super kochana! Czekamy na fotkę :-D Buziaki dla słodziaka!
 
reklama
Do góry