reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ladyk podwójne gratulacje! :-) to na pewno będzie ciężkie przeżycie ale ile da radości :-)

My ostatnio z mężem wyobrażałam sobie jak to by było jakby takie 3 bable rano przydreptywaly do naszego łóżka :-)
 
Dziękuję! O zakupach jeszcze nie myślę ;-) . Na razie oswajam się z sytuacją. Oby zdrowie było, bo to najważniesze! I tego zdrowia Wam wszystkim również życzę! :-)
 
ladyka - wiadomo,że zdrowie najważniejsze, trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
A co do wózka to ostatnio sama się zastanawiałam czy nie czeka mnie wymiana pojedynczego na taki "rok po roku"....Różnica między dziećmi będzie 19 miesięcy więc i jedno i drugie wózka będzie potrzebować..... Ten,który mamy jest na prawdę super i odpowiada mi pod każdym względem (skrupulatnie wybierany) i szkoda byłoby mi go zamieniać.....
 
dziewczyny ja sprzedaje wózki dziecięce, wiec jak chcecie jakies porady to chetnie udziele, najwięcej własnie sprowadzam tych rok po roku, sa rewelacyjne, sama tez taki mam jeszcze, dla chłopaków moich
 
Buziaczki, Madzia witajcie w naszym gronie :)

Ladyk haha no niezle super noo to naprawdę będzie wyzwanie ;)

A myślicie, że nasze dzieci będą jeszcze potrzebować wózków, ja to chyba nie będę kupować rok po roku, bo tak sobie myślę że będziemy mało na dwór w zimę wychodzić, a później na wiosnę ststarszak chyba wózka juz nie będzie potrzebował, ale proszę o radę bardziej doświadczone mamy np kate ;) no chyba ze zima będzie taka jak w tym roku to ja parę razy dziennie latam po dworze.. Ee no sama nie wiem
 
Dolga a ile starszak ma? Widziałam takie dostawki do wózka ze jak dziecko sie zmeczy albo nie chce już iść to może na to stanąć i matka pcha razem z wózkiem.
 
reklama
wg mnie dostawki sa dla starszych dzieci, 4-5 letnich, ja sobie nie wyobrazam bez podwójnego wózka,
2 dzieci , zakupy, torebka i cała reszta, młodzi jeszcze teraz jezdza na dalsze trasy we wózku a starszy ma 4,5 roku młodszy 3 lata, tylko my mieszkamy na wsi, wiec jak idziemy dalej to nawet czasem spacer 1-2 km, moi nie pójda tyle pieszko,
a wózek rok po roku jest super, bo on ma odpinane tylnie siedzenie i może byc zarówno pojedynczym wózkiem,
np Phil & Teds Vibe, sport.
Dolga ja mysle, ze będzie Ci potrzebny podwójny wózek, moje dzieci od malutkiego sa codziennie na spacerze,
chyba tez dzieki temu mało chorują
 
Do góry