reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Wafelek polecam palmers :-) ja się już smaruje od dwóch tygodni bo mam bardzo sucha skórę i skłonność do rozstępów więc wolę ja nawilzac i uelastyczniac od samego początku :)

Jeju doczytalam o tym krwawieniu... Trzymaj się i odpoczywaj :)

Ja dzisiaj byłam na NFZ u gina i trafiłam calkiem dobrze :) chyba on zostanie prowadzącym, robi też usg, zlecił mi już badania z krwi i dostałam skierowanie na usg :) położna z nim współpracująca przesympatyczna :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
je tez cały czas cos jem, musi byc cos lekkiego, jak tylko nie jem to mdłosci mam jeszcze silneijsze,
to moja 4 ciaża i w zadnej się tak nie męczyłam jak w tej
 
mnie tez ta ciąża nie oszczędza.
W pracy już ploty krążą, dzisiaj dziewczyny mni9e wzieły na przesłuchanie, a co ja mam powiedzieć? 'nie nie jestem w ciąży?' ... więc nie odpowiedziałam nic i sprawa stała się oczywista... :/ a tak mi zależało przynajmniej do 10 tygodnia utrzymać sprawę cicho ...

co macie dzis na obiad?
 
Witam, jestem tu nowa. Dzisiaj znalazłam ten temat i się bardzo ucieszyłam :D Prawdopodobnie też urodzę w październiku tyle że pod koniec. Według terminu ostatniej miesiączki wychodzi mi chyba na 24.10.2015 ;)
Aktualnie jestem w 5 tyg i 5 dniu ciąży. Dopiero czekam na pierwszą wizytę,która odbędzie się we wtorek, więc wtedy wszystko się wyjaśni ;) Stresuję się bardzo bo nie dość że to moja pierwsza ciąża to jestem młoda bardzo ;)
Mogę do Was dołączyć?
 
Witajcie. Też dopisuje się na październik:)
Madzia 31 lat, 28.10.2015, 1 dziecko 3 lata beta 21.02 -704, pierwsza wizyta 20.02 na kolejna 27.02 czekam z niecierpliwością
 
Migotka nie przejmuj się krwiakami za bardzo. Ja w pierwszej ciąży najpierw miałam jeden (po 2 tygodniach się wchłonął) potem drugi (choć dużo większy i blisko łożyska też szybko się wchłonął)
 
Witam, jestem tu nowa. Dzisiaj znalazłam ten temat i się bardzo ucieszyłam :D Prawdopodobnie też urodzę w październiku tyle że pod koniec. Według terminu ostatniej miesiączki wychodzi mi chyba na 24.10.2015 ;)
Aktualnie jestem w 5 tyg i 5 dniu ciąży. Dopiero czekam na pierwszą wizytę,która odbędzie się we wtorek, więc wtedy wszystko się wyjaśni ;) Stresuję się bardzo bo nie dość że to moja pierwsza ciąża to jestem młoda bardzo ;)
Mogę do Was dołączyć?

Czeeść! :) jesteśmy na tym samym etapie ciąży, tak samo jak Ty jestem tu jedną z młodszych, tak samo jest to moja pierwsza ciąża i tak samo jak Ty na pierwszą wizytę idę po niedzieli! :)
POWODZENIA! :)
 
reklama
Długo nie pisałam, ale Was podczytywałam :-) . Moja Mała ma chyba skok rozwojowy, bo strasznie marudna. Dziś byłam na pierwszej wizycie u lekarza i TOTAL wpadka okazuje się podwójna :-D . Będą bliźniaki. Dwa bijące serducha! Jest radość! ;-)

Gratuluje !!! super, dzisiaj własnie myslałam,ze nie mamy zadnej ciązy bliźniaczej no i jest,
ile lat ma twoja córka?
 
Do góry