reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

So happy gratulacje!!! jednak sn a i waga synka trochę niższa, też jestem ciekawa szczegółów....

Colly a jest w ogóle szansa, że cię wypuszczą do domu? Ale emocje były...

Ciekawe co u ladyk???

Paulka a ta no spa to jeszcze potrzebna na tym etapie, skoro można już rodzić??? Czy to zalecenie lekarza?

A u nas ciężka noc, młoda w nocy wymiotowała, nie mogła spać, potem powiedziała, że ją ucho boli... teraz odsypia, nie idzie do pkola i wszystkie moje plany na dzisiaj poszły się....
 
reklama
Hejka,

no jakie wiesci z rana, nie moge :) spodziewalama sie, ze Colly urodzi i nawet kilka razy w nocy sprawdzalam bb :) ale jak przecyztalam, ze ucichlo to moglam spokojnie zasnac hehe a tu niespodzianka bo so happy urodziła.Kochana wielkie gratulacje :) fajnie, ze udalo sie sn tak jka chciałas :) oczywiscie jak bedziesz na silach to czekamy na foto :)

Colly szkoda, ze akcja stanela. A po co Ciebie tam trzmaja? masz jeszcze jakies skurcze?

Dbdg na poczatku idzie 10-12pieluch na dobe, ja biore paczke 43 szt do szpitala. Wiecej nie ma sensu, bo nawet jakby co to ktos moze dowiezc.
 
Cześć.


Krewetka, Lilolo a powiedzcie jak Wy sie czujecie ? Jakby nie bylo jeszcze w pologu jesteście a taki power w waszych postach bije ze nie moge wyjsc z podziwu. Sama bardzo ciezko przechodzilam polog i tym bardziej podziwiam.

ja sie czuje bardzo dobrze, rana zagojona, jeszcze trochę czuje ale juz normalnie funkcjonuje, nawet wkładek juz nie musze nosić bo sie wszystko oczyściło:sorry:

Hej
Wczoraj o 10,55 urodziłam skutecznego zdrowego chłopczyka z wagą 3650 sn

Kochana wkoncu! GRATULACJE :-), pisz cos wiecej, jak sie czujesz, jak młody?
 
Ostatnia edycja:
Hej aleeeez newsy! So happy gratulacje!!! Czekamy na więcej wieści! Jak się czujesz? Jak poród? No i jakieś foto! :-D

Colly no właśnie, masz jakieś skurcze że cię trzymają?

Ciekawe co z ladyk

Ja znowu nawet się wyspałam, chyba jednak obladowanie się poduszkami coś dało i jest wygodniej :-)

Śniło mi się że brałam ślub haha :-D idealnie do obecnej sytuacji :p

Dbdg ja też myślalam że nie wytrzymam, mogłabym codziennie, no ale jakoś się da, po pologu popracujemy nad tym :-D

Muszę dzisiaj skoczyć do pracy na chwilę a tak bardzo mi się nie chce :-/
 
Colly zatrzymują cie w szpitalu?? Nic zupełnie na Ktg nie ma?? Jak młody w badaniu?? Na wylocie? Od czopa w pierwszej ciąży to nawet 2 -3 tyg mogą minąć jeszcze.
Ja od 4:00 do 6:00 praktycznie nie spałam a reszta nocy też z przerwami I na raty. Mam mega pecha w tej ciąży na ostatniej prostej nawet pod górę. Nie mam zwyczajnie siły na ta grypę. Niby nic strasznego ale czuje się jakbym miała zejść normalnie... :/
 
So happy super, gratuluję, czekamy na szczegóły.

Colly trzymaj się, może cię puszczą do domu, wszystkiego się dowiesz na obchodzie pewnie.

Zdrówka dla chorych i przeziębionych.

Ja dziś jakoś niespokojnie spałam, jakby "coś" miało się wydarzyć. W nocy jak się budziłam to prawie cały czas pobolewał dół brzucha, na razie wszystko ok i mam nadzieję że jeszcze ze dwa tygodnie pochodzę. Od paru dni odczuwam jakieś bolesne skurcze, ale to raczej przepowiadające bo jak się położę to ustają, ale jak złapią to chodzić nie mogę.
 
reklama
So_happy a wczoraj o tobie myślałam wieczorem jak przeglądałam liste październikówek.

Colly pisz na bieżąco co i jak u ciebie.

Akat ja się obudziłam z bolącym gardłem i zawalonym nosem :(

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry