reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dziewczyny widzę czekacie z niecierpliwością aż Colly coś napisze a ona pewnie już dawno chrapie :)

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Colly, dawaj znać co i jak [emoji6] Trzymam kciuki, ale myśle ze to jeszcze nie to [emoji5]️

Julisia, dziękuję. [emoji8] Samopoczucie już w porządku. Przeszło mi. I nawet w dobrej formie dziś byłam, ale już padam na mordę.

M nie jest moim mężem i się nie zapowiada by prędko nim był, ale jest ok. Stara sie, widzę i narzekać na niego nie powinnam, ale... Zbyt nerwowa jestem, ale z tego co widzę to większość z Was na ten problem [emoji3]

Właśnie ogarniam koszule do szpitala i nic ciekawego w miarę rozsądnej cenie nie ma. Raczej nie bede z nich potem korzystać wiec chciałam tanie, ale żeby nie były ohydne... Ech!
 
Ostatnia edycja:
Colly no nieźle :-D daj znać jak sytuacja!

Dbdg, dzięki, ale generalnie czas pokaże jak to będzie. Mam nadzieję że się ułoży a mój chwilowo nie myśli logicznie...

Ania kropla otóż to... Płacze e sobie, idealne i niestety trafne określenie... Kiedyś byłam bardzo bezpośrednia teraz wszystko tkwi w środku... Ale staram się nad tym pracować...

Akatsuki, Colly seksiki heh zazdroszczę :-D mojemu parę dni temu się przypomniało, po 5 miesiącach!, no ale bardzo mi przykro, nie w głowie mi teraz figle i jeszcze może byśmy coś przyspieszyli... Heh w drugim trymestrze mogłabym non stop za to on nie, no to teraz niech wie jak to jest :-) może za dwa tygodnie jak coś, albo dopiero po pologu heh jakoś obecnie wogole nie mam ciśnienia, albo się już odzwyczailam, albo po prostu się boję żeby nic tam nie zaszkodzić :p

Więcej nie pamiętam :-(

Aa a ladyk jak tam? A Paulka?

Dobranoc!
 
reklama
Do góry