reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2015

Witam
Czytam ale sił brak odpisać jakiś mam ciężki okres ostatnio :/ czuje jak czas mi ucieka miedzy palcami że w sierpniu miałam ogarnac przeprowadzke a przez ten upał tkwie na poczatku :(
Wszystkie mnie wkurza i drażni :/ dzieci mam po dziurki w nosi, sąsiadka o 6 rano gada z psem jej synek strzela z pistoletu na kapiszony albo wali piłka o brame garażu :/ mi to wystarczy otwietam juz oczy wściekła :/
Aj chyba hormony mi szaleja :(

Dbdg koszulka super

Akatsuki trzymam kciuki za uzg :) i super sie czyta ze Lari lepiej spi może za tata tesknila a moze ty odetchnelas jak twoj w domu i emocje spokoju mamy udzielily się córci?

So happy ale kawaler duzu u ciebie mieszka :)

Sysia współczuję ciezkiej nocy

Xmamuska szalejesz z malowaniem :) mieta piekny kolor :)

Buba ale sie strachu musialas najeść ale dobrze ze wszystko dobrze

Ide oslodzic sobie życie sernikiem na zimno :)
 
reklama
Kamila to chyba hormony bo ja jestem niezwykle spokojna ,a wczoraj oberwało się wszystkim nawet pies mi zszedł z drogi .Myślę ,że dochodzi jeszcze zmęczenie upałem to pewnie też robi swoje .
 
Przeglądam właśnie gazetkę Lidla i od 17.08 ma być trochę rzeczy dla maluchów.
Tak na szybko to chyba ta bluza pluszowa może być spoko i się zastanawiam nad pościelą. Szału ze wzorami nie ma ale 39,99 za poszewkę na kołdrę i poduszkę to chyba jest dosyć tanio (100% bawełna). No ale do czego zmierzam. Będzie też za 24,99 odlew gipsowy brzucha lub zestaw do odlewu rączek lub nóżek. wydaje mi się, że to fajna sprawa. Któraś z Was robiła albo planuje robić?
 
Przeglądam właśnie gazetkę Lidla i od 17.08 ma być trochę rzeczy dla maluchów.
Tak na szybko to chyba ta bluza pluszowa może być spoko i się zastanawiam nad pościelą. Szału ze wzorami nie ma ale 39,99 za poszewkę na kołdrę i poduszkę to chyba jest dosyć tanio (100% bawełna). No ale do czego zmierzam. Będzie też za 24,99 odlew gipsowy brzucha lub zestaw do odlewu rączek lub nóżek. wydaje mi się, że to fajna sprawa. Któraś z Was robiła albo planuje robić?

Ja l mialam odlew raczki i nozek i to dwa rodzaje i poszlo Do kosza nie wyszlo fajnie, zrobilam mase solna odbilismy raczke i nozke dopisalam date i mamy fajna pamiatke i nic sie nie dzieje
 
hej

rano byłam z dziecmi na zakupach, kupiłam średniakowi wyprawkę do zerówki,
wszystko już kupione mamy, jeden problem z głowy, młodszemu wyprawke do przedszkola,
na jutro też ich zapisałam do fryzjera , musze im troszke skrócić włosy

dolga trzymam kciuki za wizytę

akatsuki może to był chwilowy bunt i taka poprawa juz zostanie

dbdg świetna koszulka !!!

xmamuska myślę że mięta to fajny kolor i na czasie teraz

mrowka patrzyłam na pogodę, chyba 2 tyg ma byc jeszcze upałów

colly
moja znajoma ma terin na 7 wrzesnia, wczoraj rodzic zaczeła

kamila1983 mam to samo, mam wrazenie ze przez te upały nic nie ogarniam
 
Po hematologu tak naprawdę niewiele wiem. Jestem bardzo niezadowolona bo mam wrażenie, ze 100zł poszlo się utopić.

Lekarz powiedział, ze dopuki nie spadły płytki poniżej 50tyś to nic się z tym nie robi. Jedynie nie będę mogła dostac znieczulenia miejscowego, a pełną narkoze przy CC. Wyniki mam powtórzyć za 3 tygodnie bo w sumie zmienił mi żelazo. Dołożył witaminy z grupy B i C I to by było na tyle. Narazie nie nadrobilam, ale postaram się doczytać wieczorem.

U nas się szykuje wypad i młoda oczywiście chora. Ma rota wirusa. Biegunka, wymioty gorączka :(

Ehh

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
dbdg fajny też patrzyłam na niego ,ale koła za małe u mnie dużo dziur .

Ja nie znalazłam nic co by było ładne, a zarazem miało duże i pompowane koła (tak jak wszyscy rekomendują) oraz było lekkie... Mieszkam w sumie na blokowisku i raczej po żadnych wertepach jeździła nie będę, więc się zdecydowałam. Długo się wahałam jeszcze pomiędzy quinny buzz, ale ostatecznie wybrałam ten... Najwyżej mała będzie wytrzęsiona. :-D
 
dbdg no właśnie ja też szukałam lekkiego, ale na pompowanych kołach takich nie ma, więc nasz też będzie na piankach, dzieci lubią telepanie przecież. A jaki kolor wybrałaś??
 
reklama
Po hematologu tak naprawdę niewiele wiem. Jestem bardzo niezadowolona bo mam wrażenie, ze 100zł poszlo się utopić.

Kamilove jak ja Cię rozumiem. Też nie raz byłam na takiej wizycie, pieniądze wydane i niedosyt pozostaje bo nie wiesz nic więcej niż przed...
Dlatego ja przed jutrzejszą wizytą za zawrotną sumę 400 zł też mam obawy czy nie wyrzucę kasy w błoto :-/
 
Do góry