reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Coraz więcej tych październikowych mam :)
Ja dzisiaj rano byłam oddać krew na drugą betę, odbieram wyniki koło 16-17, no i jutro do gina rano :)
W zasadzie to moja piąta ciąża już... ale mam tylko jedną córeczkę. Więc od razu biorę zwolnienie, aby sobie poodpoczywać i aby wszystko było ok.
 
reklama
powiem Wam, że my z mężem naprawdę chcemy bliźniaki mam nadzieje, że los się uśmiechnie za tą naszą ciężką walkę :p wiem, że byśmy sobie poradzili. Słyszałyście o mamie 8 raczków? ja ostatnio oglądałam program o niej - pełen szacunek i w ogóle jaka ona chuda ;P co do płci to dostosujemy się ;p choć marzy mi się księżniczka Lily..
 
dokladnie, nie mamju juz wplytu, chcoc ja bym jednak wolala jedno, ale najwazniejsze zeby było zdrowe, ja bym wolala dziewczynke, moj M chlopca a jak jest u Was?

Ja mam dziewczynkę 4letnia z pażdziernika, to teraz przydałby sie chłopczyk :tak:
Ale co Bóg da to i tak będziemy sie cieszyć, najważniejsze by zdrowe było ;-)
 
Ja zawsze marzyłam o córeczce. W ciąży wkręciłam sobie, że na pewno będzie chłopczyk, żeby się nie rozczarować ;) Nawet ubranka pod chłopca kupowałam! A jak na USG lekarka zobaczyła pipkę to się z radości popłakałam :D
Teraz tylko o zdrowe dziecko się modlę :)
 
Mi jest absolutnie wszystko jedno :) Myślałam, że będę coś bardziej chciała, ale wcale tak nie jest :)
L chce chłopca :p
Ja chcę zdrowe dziecko i tylko to się dla mnie liczy. Bliźniaki też bym chciała :p
 
gratuluje udanych wizyt, ja też mam już synka ale mój ma już 2,5 roczku i niestety przespane noce to nadal rzadkość, od jakiegoś śpi sam w swoim łóżku i zaczęły się wędrówki ludów w nocy:-):-) my odnosimy on przychodzi i tak parę razy, taki urok dzieciaczków najlepiej z rodzicami:-)
 
ja mam juz prawie 5 letnia corke , czas szybko leci, juz zapomniałam jak to mieć niemowlaka w domu :eek:

poprosilam aniaslu o przeniesienie watku, mam nadzieje ze sie zgodzi :)
 
Ja tak jak pisałam wcześniej jeśli się udało będę mamą pierwszy raz, bliźniaki mogłabym mieć, ale wiadomo jak to wygląda, 2 razy więcej roboty... Mojemu W. marzy się syn, z resztą ma mieć imię po tacie, więc podwójna duma, ja to bym wolała jednak córeczkę :) a macie jakieś imiona już upatrzone ?
 
reklama
Gosiaczek Liliana? Tez bardzo mi się podoba, ale juz w rodzinie mamy, wiec nie będę powtarzać

Tanczzemna narazie imion nie szukamy, najpierw chce iść do lekarza i dowiedzieć się czy wszystko ok, a później będę myśleć.

Szczerze mówiąc myślałam, że tak szybko nie uda mi się zajść w kolejną ciążę, ale cóż tylko się cieszyć ;)
 
Do góry