reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

reklama
Tutu, u nas tez bylo tak od poczatku. Zawsze karmilam na zadanie, zarowno piersia jak i pozniej butla. Moze i zle robilam karmiac butla na zadanie ale widzac jak mlody ulewa dobre pol butli balam sie moze byc glodny znow , wypijal zwykle wtedy juz mniej. Ogolnie w butli dostawal 150ml . Jak bylam u lekarza to powiedzial ze julo powinien dostawac od 90-120ml i dlatego ulewa bo dostaje za duzo...i co trzy h, z dluzsza przerwa w nocy. Jak powidzieli tak robilam...dostawal 120 i niemalze w zegarku w reka co trzy h. Mlody dalej ulewal i doszly nerwy bo nie dojedzony...bo on jest glodny juz,teraz i sie domaga butli natychmiast. Wiec dostaje mniej wiecej co 2,5-3h tak 150,140 w butli i czasem wypije wszystko czasem cos zostawi a w takich sytuacjach pozniej domaga sie szybciej. Czasem juz tez nie mam sil z tym ulewaniem...sa chwile ze mam chec wziac go pod pache i biec do lekarza bo juz mnie to przerasta. A wokol mowia ze wszystko okej ze im dziecko tez ulewalo...ale nikt nie widzial tych istnych gejzerow z jego buzi.
Czasem w srodku nocy tak ulal ze noskiem mu szlo, wrzask niesamowity bo maly sie niemal dusil. Bywalo ze zasypialam z aspiratorem obok. Grrr
Mam nadzieje ze u Was dzis cos sie wyjasni z tym i jakos ponacie ulewanie. Trzymam kciuki jak reszta ;-)

A ja dzis mam dzien ogolnej nerwowki, tez czasem tak macie ze Wasze malenstwo jest grzeczne zawsze ,a jak zostajecie z nim sami to non stop krzyki placze i nerwy? Oszaleje..
 
Dzięki Dziewczyny za dobre fluidy. Wizytę mamy o 14 także dam znać po południu.

Niebieskooka pozwól, że się jeszcze odniosę do tego ulewania. My też z M. myśleliśmy, że może Łucja za dużo dostaje, ale zrobiliśmy próbę i dawaliśmy po 120 i po 90, ale to samo...Ulewanie i rzyganie niezależnie od ilości. :/ I też mnie wkurzają te teksty, że to normalne, nasze też ulewało...ale tak jak piszesz jakby nie docierało, że nasza nie ulewa tylko rzyga non stop...ech biedne te nasze dzieci. Wy czekacie na USG w celu stwierdzenia refluksu?

Kurczę jakby tego było mało to jeszcze Łucja ma jakieś szorstkie krosteczki na prawym policzku...ech...

Nasza mała zazwyczaj grzeczna, ale czasem ma takie jazdy, że ryczy nie wiadomo czemu...
 
Tutu , tak. Nasz pediatra ogolnie tak jakby nas z poczatku olal z tym ulewaniem. Dopiero za trzecim razem jak jej Julo narzygal na przewijak to nam dala skierowanie (; chlopak wzial sprawy w swoje rece ^^ ogolem z trzema pediatrami rozmawialam o tym i jeden powiedzial ze to nie takie mleko,drugi ze to wcale nie od mleka tylko ze odbic musi po karmieniu i materacyk do spania wyzej ukladac i bedzie okej...a trzeci ze samo mu przejdzie...i juz mu 3,5mies. Przechodzi i cos konca nie widac...

Ja dzis mam horror. Nic tylko na rekach...a tak sie przed nadmiernym noszeniem wzbranialam....
 
Dziewczyny skoro wy mówicie ze ulewa wam dziecko tak straszliwie to nie rozumiem postawy lekarza ktory mówi ze przejdzie. Każde dziecko uleje ale jak chlusta jak z fontanny to cos jest nie tak. Cieżko o dobrego pediatrę. Moze to faktycznie refluks. Szkoda maluszków. Czym szybciej zdiagnozują tym lepiej.
 
Hej laseczki :-)

Tutu kciuki za wizyte! Daj znac po.

Niebieskooka, Tutu biedne te wasze dzieciaczki z tym ulewaniem. Mojej tez sie zdazylo 2 lub 3 razy tak chlusnac, raz poszlo nosem. Takze jak wasze tak caly czas to bardzo wspolczuje :-(

Nina na razie darowalam sobie wazenie. Bylo ok wiec teraz czekam do wizyty szczepiennej. Bedzie na poczatku lutego. Mala nawet ladnie je ostatnio wiec postanowilam wrzucic na luz ;-) a jak chodzilam wazyc to ciagle sie stresowalam, ze bedzie za malo.

Zoska znowu wstala o 7 i dzisiaj juz nie dala sie uspac wiec nie pospalam. Za to teraz spi w najlepsze :-)
 
Hej dziewczyny :)

Ale biedne te wasze dzieciaczki z ulewaniem. Najgorsze ze lekarxe z tym nic nie robia.

My po spacerku, pogoda dzisiaj super, sloneczko i bezwietrznie.

Hania ma znow czerwone i suche poliki i na brwiach ma czerwone :/

Nocka dzisiaj super od 20 do ok 8 z jednym karmieniem ok 3.
 
dziewczyny jak tak wpadam i wypadam.....moje dzieci sa bardzo wymagajace i absorbujace... moje pytanie takie troche z innej beczki!! Mianowicie pytanie do mam po cc- co stosujecie na blizne, zeby byla blada? stosuje contratubex i dalej czerwona jest
 
reklama
Do góry