reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć mamuśki.dawno nie zaglądałam:) moja Irminka śmieje się w głos i 'śpiewa' - ale tylko do mnie. Resztę ludności obdarza tylko uśmiechem od ucha do ucha. Co do sexu - to u mnie cc, więc zmian za dużych nie miałam, ale popęd spadł. Nie chce mi się i już :eek: mam nadzieje że to minie kiedyś bo tak jeszcze nie miałam...
 
reklama
ŚwHej Dziewczyny!
Piszę z telefonu także na wstępie przepraszam za błędy.

Jestem szczęśliwa, bo okazało się, że nasza Lusia pięknie przybrała - 1400g w 6 tygodni. Na ten moment waży 5925g i mierzy 62cm.
Podczas szczepienia była bardzo dzielna, plakala tylko przez chwile.
Z zaleceń pani doktor witamine D mamy suplementowac dalej, w polowie lutego możemy zacząć wprowadzac warzywka i odnosnie ulewan zrobic USG.

Co do becikowego to jesteśmy na etapie wypisywania dokumentow :-)

Lusia smieje się w głos już od jakiegoś czasu - cudne to jest. Na pewno niedługo sie doczekacie.
 
Hey Mamusie;)

Ostatnio mnie mało bo mam zabiegane dni. Starsza ma ciągle imprezy w przedszkolu wiec latam z kamerą jak poparzona:p Przyszly tydzień za to będzie w rozjazdach i pewnie znów będę rzadko zaglądać. A do tego starszą znów coś łapie. Ma katar, kaszelek i 37 stopni. ;(;( znowu choroba idzie, buuu :( poważnie się zastanawiam czy nie zrezygnować z przedszkola chociaż na miesiac. Podkuruję ją pożądanie i wróci. Bynajmniej nie będziemy siedzieć w domu tylko chociaż wyjdziemy na spacer.

Tutu to świetnie, że u Twojej malutkiej waga rośnie. ;) u nas Niko ma już 7.900;)

O becikowym już dawno zapomniałam ha;) a skladacie dokumenty o 2? Bo my zalapalismy sie tylko na jedno. Ale i tak dobrze;)

Mój maly śmiał sie w glos dwa razy. Raz jak starsza go rozsmieszala a on mial jakoś 2,5 mca. I ostatnio ja go rozmawiałam;)

Sorki za literowki pisze z tel.

Dobrej nocki wszystkim ;*
 
Tak to sie nazywa? Zasilek rodzinny? Ja wiem tylko tyle, że w jednym nie mozna przekroczyć dochodow na osobę 1922zl a w drugim coś kolo 500. Nie wiem dokładnie jak to dziala ale wiem, że pani w urzędzie mi wyliczala i sprawdzala też czy sie załapie.
 
reklama
Nianiusia jak ktoś ma małe dochody może dostać zasiłek chyba jest 72zl na dziecko do 5 lat co miesiąc.jak należy ci się taki zasiłek możesz dostać dodatkowy tysiąc do becikowego czyli 2000 plus zasiłek rodzinny 72zl.
 
Do góry