reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Izabella - gratulacje. To wyzwanie - mała dzidzia i obrona. Kiedyś tak ciągnęłam studia dzienne i pracę na pełen etap. Magisterkę pisałam od 22 (jak wracałam z pracy) do 2 w nocy, a na 7 już byłam w pracy. To były czasy. Teraz już siły nie te.

U nas z laktacją ciut lepiej w ciągu dnia, ale wieczorem jak młody ma największe zapotrzebowanie ... pustka i muszę dokarmiać mm. Kurcze ze starszakiem tak nie miałam. Ale trzeba przyznać, że zapiedz***am w ciągu dnia jak mały samochodzik i to pewnie z przemęczenia.

Poniżej apel mojego siostrzeńca Adasia o 1% z podatku. Wiem, że takich dzieciaczków potrzebujących jest sporo, ale jeśli któraś z Was się zdecyduje nam pomóc to będę bardzo wdzięczna. Możecie także przekazać zaprzyjaźnionym księgowym/biurom rachunkowym jeśli takowe macie. Jeszcze raz z góry dzięki.
Zobacz załącznik 664677
 
reklama
askar185 - jak mam obie przeładowane to daje jedna więcej i na podpicie 2-ga, ustabilizuje Ci się nie ściągaj jak nie musisz
 
Witajcie dziewczyny:-):-):-)
gratki magistra:-)

jak wasze nocki? u nas dzisiejsza noc była bardzo udana mały spał 19.30-3.30 a potem oczywiscie o 6 trochce sobie gwiazdki na suficie oglądał i jeszcze nunu do 8.30 i oczywiscie poszła kupa do aż do pach !!!:sorry: mąz oczywiscie sie owrocił na piecie a ja walczłam zeby zdjąc mu obsrane body :cool2: oszywiscie prześcieradło też obsrane hee no bywa. Ostatnio mi sie wydaje ze piore tylko przescieradła albo ciuszki Stasia
 
Hej Dziewczyny. Powiedzcie mi czy któraś z Was używała bądź używa aplikatora do noska takiego podłączonego do odkurzacza? My teraz walczymy z lekkim katarem szczególnie jak mała się budzi to są glutki. Używałyśmy fridy jednak u nas się ona nie sprawdza i zastanawiam się nad zakupem właśnie tego do odkurzacza. U nas nocka super. Mała spała od 20.45 do 7.50, a wczoraj mój tata ją ważył i waży 7 kg :D
 
Hej Dziewczyny. Powiedzcie mi czy któraś z Was używała bądź używa aplikatora do noska takiego podłączonego do odkurzacza? My teraz walczymy z lekkim katarem szczególnie jak mała się budzi to są glutki. Używałyśmy fridy jednak u nas się ona nie sprawdza i zastanawiam się nad zakupem właśnie tego do odkurzacza. U nas nocka super. Mała spała od 20.45 do 7.50, a wczoraj mój tata ją ważył i waży 7 kg :D

ja mam fride i na szczescie jeszcze nie musiałam jej używać ale od wczoraj mały czasem jak by cos w nosku miał jak go karmi ale za chwilke to wciaga i juz nic nie słysze hym??:confused: co do waszej nocki to fajnie sie masz ja sie cisze jak mały sie o 3 obudzi:-D
 
Hej dziewczyny :-)

Ja tez uzywam katarku i bardzo polecam.

U nas nocka fajna, 21-3-7. Dzisiaj sie zbuntowalam i rano nakarmilam mala ale polozylam sie z powrotem do lozka i kazalam mezowi do niej wstac. A co, tez czasem chce sie wyspac :p oczywiscie o 9 juz mi ja przyniosl, bo niby glodna, a ona po prostu chciala spac.
Zjadla rano z cyca ale nie wyjadla do konca to jej odciagnelam 60 ml, a ona dalej glodna. No to dalam jeszcze 60 i dopiero sie najadla. No to ile ona z tego cyca wyjada jak jeszcze tyle musi dojesc? I czemu nie wyjada do konca? Ehh czemu to dziecko nie moze po prostu wziac cyca i jesc tylko wiecznie problem :-(
 
reklama
Też mam aspirator katarek. Moi chłopcy już po 4 razy mieli w tym sezonie katar (cały weekend zastanawiam się co robię nie tak), więc był używany często gęsto. Polecam. Fridę mam tylko na nocki:tak:
 
Do góry