reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Przez sen sie wybudza a przy cążkach się szarpie a tak problemu nie ma. Bede musiała powoli ją do cążek przyzwyczaić bo nie bede całe życie jej obgryzać :)
 
hej, hej co tu tak cicho? :) wchodzę rano z nadzieją na masę nowych wiadomości a tu praktycznie nic :)

Co do obcinania paznokci to ja robię to jak mała jest najedzona, zadowolona- wtedy biore ją na kolanka i obcinam. Używam nożyczek do paznokci ale dla dorosłych- tych z ostrym końcem- wiem że to może niezbyt bezpieczne, ale tylko one zdają egzamin- na początku używałam tych dla niemowląt, ale one są za grube i nie mogłam podejść pod paznokcia :)

Dziewczyny jak to jest z karmieniem piersią w nocy- bo moja przesypia cała noc no i nad ranem mam z cycków dwie bomby- niby dziecko powinno jeść na jeden posiłek z jednej piersi, no ale co wtedy z tą drugą? ściągać czy jak? :) a może nad ranem przystawiać do obu po trochę? ;) Ja dzisiaj zrobiłam tak, ze z jednej jadła przez 30 minut i potem przez 10 minut drugą, po 2 godzinach z tej co jadła 10 minut dałam jako pierwszą. Dobrze?

Kurcze coś nie mogę sobie poradzić z tym suwaczkiem. Wklejam tego linka i nic. A w obrazkach w sygnaturze wyświetla mi sie stworzony suwaczek.. nie wiem o co kaman:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Askar dobrze :tak: a ta cisza to może przez weekend, dziewczyny wylegują się w łóżkach ;)

U nas dzisiaj będzie mega rozregulowany dzień. Zocha powinna od godziny spać a dopiero usnęła. Na dodatek jedziemy dzisiaj do rodziców więc nie ma co liczyć na spanie, bo babcie nie dadzą. Nasi rodzice mieszkają w tej samej miejscowości więc jak jedna babcia już się nacieszy i Zośka mogłaby mieć trochę spokoju musimy jechać do drugiej babci i od początku to samo ;)
 
Czyli z tym karmieniem najlepiej powoływać się na własną intuicję :p

Monia współczuję, my jak idziemy do jednej babci albo do drugiej to mała jest nie do zniesienia- marudzi okropnie ;) Wystarczy, że przesunie się jej spanie o pół godziny, godzinę i robi się piekło :D
 
Ostatnia edycja:
Askar tez tak robię bo moja noc przesypia całą a pozniej woła co około 2h i tej jednej piersi ulży. A potem od tej zaczynam. Tylko ze ja nie mam aż tyle pokarmu zeby ściągać.
 
No ja już tez nie ściągam- tylko wieczorem jak mała zaśnie bo muszę stopniowo przyzwyczajać cyce do zmiany pór karmienia. Ale jak tylko ściągałam mleko i podawałam małej w butelce to też szału nie było- średnio około 100ml z obu cyców- nadrabiałam w nocy, bo mała przesypia całą noc :)

No i najgorszy jest teraz ten moment przejściowy ze ściagania co 3 godziny na kp każda pierś co mniej więcej 4,5 godziny- niestety ale moje cyce szaleją i w jednej właśnie sie zrobił zastój. Chyba póki co muszę dawać co te 2,5 godziny obie piersi z tym, że jedną tylko na chwilę. Potem jak już się zorientują, że nie trzeba produkować co 3 godziny to będę karmiła jedną na jedno karmienie :)
 
Hejka. Daaaawno mnie nie bylo. Zawirowan wiele. Ale juz/czas bedzie. Nie nadrobie zapewne :-)
Mala rosnie, od poczatku tylko cycus.brakuje mi spania jedynie :-) :-)
 
reklama
askar najlepiej jak mały ci zje z jednego cyca do końca bo poczatkowy pokarm różni sie od tego końcowego:blink:

My dzisiaj byliśmy u dziadkow w odzwiedziny i staś prawie nic tam nie spał tyle co jadł przy cycu tomu sie przysypiało i jak go zostawiałam to 5 minut i krzyk na szczescie teraz już spi jedyne co mnie martwi to to ze ostatnią kupke robił rano wiec pewnie w nocy mi zrobi i sie wybudzi o jakiejś nienormalnej godzinie :dry: cikawe ile razy dzisiaj bede wstawac:confused:
 
Do góry