reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Moje dziecie dało pospac,o 19 usneła,przebudziłą sie na chwile,polulałam w gondoli potem przełozyłam do łózeczka na brzuch i spała tak do 2,potem zjadła i znowu ja odniosłam do łozeczka na brzuch i spałą tak do 6 potem zjadła i spałysmy do 10.Wogule to ona lubi spac pod kołdrą.
Dzis zauwazyłam ze jej p[ekła skóra za uchem,ma bardzo przesuszoną małzowine i skóre głowy,ciemieniuche na brwiach i te czerwone placki na policzku.Niwiem co to jest.Dr mówi ze łojotok IMG_1409.jpgpo spaniu jets takie czerwone,w dzien troche blednieMoze to prez to ze ona cały czas ma głowe na tej stronie??
Chyba w emolium zainwestuje
 

Załączniki

  • IMG_1409.jpg
    IMG_1409.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
mroczko mój jak był mniejszy to też często leżąc u taty na gołej klacie łapał go za sutki, na co tata od razu krzyczał "weź go ode mnie, on chce cyca" he he

rjoanka wielokrotnie chodziło mi po głowie żeby przyciemniać pokój w ciągu dnia ale czytałam kiedyś żeby tego nie robić bo dziecku mogą się pory dnia poprzestawiać i może mieć potem kłopot ze spaniem w nocy. Ale chyba z ciekawości też spróbuję.

Jestem w szoku jak szybko te dzieciaki rosną. Już mam dwie szuflady za małych ubranek odłożonych. Z racji tego, że będzie ich coraz więcej zamówiłam takie kufry DUŻE Pudło kufer skrzynia pojemnik XXL CZ GHKT3493 (4755880301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo szafy już obłożone. Może Wam też się przydadzą.

Acha nosidełko sprawdza mi się super do usypiania w ciągu dnia :-) Przedtem właśnie włożyłam małego, zaczęłam robić z nim śniadanko i zanim skończyłam to ten już spał. Potem tylko kwestia żeby jakoś przełożyć do łóżeczka.
 
hej!! dziewczyny napiszcie mi prosze co oznacza ze moja corcia jest na 90 centylu masy ciala i obwodu glowki? czekam na odpowiedz:)))
 
reklama
Do góry