reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja kupiłam w aptece całe opakowanie za 40zł :-/ ale w necie można nawet połowę taniej. Nie wiem tylko czy w aptece można na sztuki kupować.
 
reklama
No w necie na pewno taniej jest, ale chciałabym mieć jak najszybciej bo znów ogarnia mnie panika przed nocą.A jak tam Twoja kruszyna??

Mroczko - jak ciśnienie?


Wawka - halllo zyje tam???

Hmmm zauważyłam ze ten suwaczek jakoś dziwnie liczy wiek dziecka bo 2 mc Poli wypada w ta sobotę 29 a on pokazuje na przuszly wtorek :/
 
Moje dziecię w szpitalu jest bardzo grzeczne, śpi ładnie, prawie nie płacze. Dzisiaj mamy usg i eeg. No i oczywiście mega stres że znów coś wynajda :-(


No właśnie Wawka, Gnagna odezwijcie się.
 
To tylko kontrola, jutro wychodzicie?? A co z ta nietolerancja? ?jak to się u was objawia???

A moze ma ktoras mozliwosc zakupu sam simolex z niemiec ale ze sprawdzonego źródła? Boje sie w ciemno przez net.

Cyntia - a jak tam problemy brzuszkowe Adiego?
 
Diagnostyka neurologiczna tym razem :-/ powinnyśmy jutro wyjść. Dr mi obiecał że jutro nas wypuści bo mamy wykupiony wyjazd w góry ze znajomymi i szkoda by było żeby przepadło. A ja muszę się zresetowac choć trochę w tym spa! Wykupiłam sobie zabiegi relaksacyjne więc mam nadzieję że będę mogła skorzystać :-)


A co do sab to popytaj czy w mieście jest apteka która sprowadza takie specyfiki. U nas np jest i sprowadzą ci wszystko co chcesz. Ale może dlatego że to blisko granicy. Jeśli nie ma u was takiej możliwości to ja ci kupię i wyśle tylko daj znać.
 
Kurcze szkoda mi tej Twojej małej, ale ciebie bardziej. Dla matki to ciężkie przeżycie. A spa to świetny pomysł,zresetujesz się. Ja za masaż zabilabym !
Zapytam się w aptece koło domu czy mają.
 
dzień dobry,

kurcze, u nas jakaś rzadka kupka... W nocy podczas karmienia zrobiła mega kupę, normalną a pod koniec rzadziochę, rano tez kupa i przed chwilą. Niby są normalne ale pod koniec juz widziałam że coraz rzadsze aż na końcu woda i trochę piany :( Przepraszam za szczegółowy opis ale sie martwie, tym bardziej że Hania normalnie robi kupke raz dziennie. Myślicie że to może wina kataru?
 
Mizzah a ty z Warszawy? Dobrze mówię? Może pogrzeb w necie czy jest jakaś apteka która sprowadza leki z zagranicy.
A pytałas jak u nas z tą nietolerancja. Mała ma mega dużo gazów i kupy ze śluzem. Ogólnie kolek nie miewa. Ale przez to zwężenie w jelitku jest ciągle wzdeta. Dlatego po weekendzie zmieniamy karmienie z piersi na nutramigen i będziemy obserwować czy jest poprawa. Lekarze twierdzą ze nie ma sensu karmienie piersia przy nietolerancji laktozy bo nawet jak mam dietę bezlaktozowa to i tak dostarczam dziecku laktoze z moim mlekiem bo kobiecy pokarm zawiera sam w sobie laktoze. Po nutramigenie nie będzie miała tylu gazów co nie będzie jelit rozdymac i tym samym osłabiac.
 
reklama
Do góry