reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
O, fajna cena! To dotyczy każdego rozmiaru? Ile tam jest sztuk? Orientujesz się?

Ja słyszałam, że od dziś są fajne kocyki w Biedronce. Czekam na promocję Loveli w płynie.
 
Moje dziewczyny chcą mnie chyba dziś wykończyć, zwłaszcza mlodsza. Za nic nie chce spac w koszu. A mnie tak boli brzuch :-(
 
Cyntia różne rozmiary, oczywiście oprócz tych najmniejszych, mini (2) - 158 szt - 0,32 zł/szt, midi (3) - 128 szt - 0,39 zł/szt. A co do kocyka to faktycznie za 19,99 Pln o wymiarze 75x100 cm
 
Ja dzis tez mialam ciekawa noc :/ Synus obudzil sie o wpol do pierwszej i praktycznie do rana nie spal tylko lezal i wydawal te swoje dziwne dzwieki :/ moze chociaz w ciagu dnia troche pospi.

A tak odrywajac sie na chwile od pieluchowych tematow to szukam jakiegos dobrego wydluzajacego tuszu do rzes. Do tej pory uzywalam max factora ale troche mi sie juz znudzil. Myslalam o ktoryms z loreal. Miala ktoras?
 
Moja młoda nie spała do 23 ale za to jak już poszła spać to wstała o 5:) I znowu nie chciała zasnąć... Teraz maruderuje więc wsadzam ją do łóżeczka niech się zajmie karuzelką a matka idzie poćwiczyć:) Później skoczymy na spacerek:)

Ja kupiłam ostatnio pampersy 3 w Lidlu za 29,90 (62szt), pisałam już że większe rozmiary Dady są sztywniejsze i zbijają się po zasikaniu i śmierdzą moczem jednak. A w promocji nie ma dużej różnicy przy regularnej cenie pieluch Dada... My kupiliśmy na zapas 3 opakowania:)
 
Kotulcia ja tych pampków wziełam 4 paczki;-) 2x2 i 2x3 ale na te dady tez sie czaje a opakowanie to domek to strasza bedzie miała,i to jest edycja limitowana w pingwinki.
 
Czarna - jeszcze dziś jest promocja w Rossmannie 1+1, kupując jeden kosmetyk do makijażu drugi dostajesz gratis :) Więc super okazja. Możesz kupić 2 tusze i przetestować :)
 
Moja dzis zrobiła mi never ending story :) kurde w czasie przewijania zrobiła mi 4 razy kupę lub siku i przewijalam w kółko na nowo ;) nawet sie ucieszyłam ze jednak jest ok. Chociaż nadal nie wybudzaja ja brudne pampy.
 
reklama
Kotulcia ja też skorzystałam z tej promocji w Lidlu, kupiłam 3 paczki 2. A mówiąc o większych rozmiarach masz też na myśli mini? bo mój Kubuś jeszcze z 1 pampersa korzysta i miałam zamiar kupować tylko mini z dady bo w innych na pewno póki co będzie pływał.

Czarna ja też używam tuszy max factora, za każdym razem jak postanawiam zmienić na coś innego (najczęściej jako alternatywę wybierałam właśnie L'oreal) jestem nie zadowolona i wracam do mojego ulubionego False Lash Efekt. Warto skorzystać z sugestii Cyntii, do dziś włącznie jest promocja, że kupując jeden produkt drugi dostajesz gratis, to możesz kupić swój ulubiony i coś nowego na próbę :)

Moje dziecię od 7:00 baraszkuje. Nie zasnął ani na sekundę. Na szczęście nie marudzi za dużo, a jak tak to pomaga mu jego nowy "przyjaciel" smoczek, którego nie chciałam stosować, ale jedna strasznie marudna noc jednak spowodowała, że poszedł w ruch ;)

Dziewczyny mam pytanie. Chcemy kupić Kubusiowi leżaczek na mikołaja, najbardziej zależałoby mi na jakimś interaktywnym. Możecie polecić jakiś, który macie i dobrze wam się sprawuje?
 
Do góry