reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Judy spokojna mama to spokoje dziecko. Jak sie nic nie zmieni to zadzwon jutro i zapytaj, takie masz prawo a lepiej dmuchac na zimne;)
 
reklama
Hej,
Moja zjada 90 ml, czasem mniej, je średnio co 3 godziny

Cyntia, ja od 3 dni smaruję maścią emolium przeciw odparzeniom i tfu tfu dzisiaj już widzę znaczną poprawę
 
A mnie ta środowiskowa wkurza... Przychodzi to babsko i łazi po chałupie nawet butów nie ściągnie i była juz 3 razy!!! No mam nadzieje ze to ostatnia wizyta bo więcej jej nie wpuszczę! A pożytku ja tam nie mam z niej żadnego...

Moja zjada od 90 do 140 a zaczęła 5 tydzien.

Mizah- ja daje espumisan i ten probiotyk na "D" zapnialam nazwy...:) a dupska nie mam jak ruszyć do kuchni:)
Sunovia - a ten czopek to jej sie nawet nie wchłania bo odrazu kupa idzie i niby lekarz nam powiedział ze możemy dawać żeby jej pomagać... Tez mam mieszane uczucia no ale jak to przynosi ulgę to pół czopka na dwa dni chyba nie zaszkodzi
 
Dziewczyny, jak pisałam wcześniej - u nas pomogła super ta maść cicaplast baume b5, a były ranki mocne już. Lekarz nawet dał receptę, gdyby nic nie pomagało. Już prawie śladu nie ma. Polecam, spróbujcie. Teraz profilaktycznie jeszcze raz, dwa dziennie smaruję, a tak to też emolium. Lekarz też powiedział, że jak już są ranki to zwykle przeciwodparzeniowe nie pomogą.

ile macie średnio karmień na dobę przy karmieniu piersią? Bo młoda ostatnio zeszła znów o jedno mniej, a karmię zawsze na żądanie i w dzień wybudzam od czasu do czasu, jak jej się przedłuża spanie. Za tydzień kontrola, to zobaczymy, czy na pewno dobrze przybiera.
 
Ja nie licze w sumie ile razybkarmie, ale dzis polozna pochwalila nas za przybieranie :-)

Pochwale sie :-) :-) IMG_7243.jpg
 

Załączniki

  • IMG_7243.jpg
    IMG_7243.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 56
O Cyntia jest czego gratulować :) a jednak czasem sie udaje odzyskać skradzione rzeczy.
Piersi mi twardnieją a mała po karmieniu juz nie chciała mm. Tylko ona tak mało się załatwia.... W nocy dwie pieluchy a teraz cisza... W czwartek bedzie położna to podpytam a póki co karmię coraz wiecej piersią więc może będzie lepiej. Którejś maluszek miał tak ze prawie nie siusiał???

Ja na poczatku tez tak mialam i sie martwilam. Po kilku dniach juz mnie to mega przerazalo i w momencie jak jojdalam mezowi obsikala mnoe mega fontanna :-) :-). I od tej pory siuska jak talala :-)
 
Sunovia piękne te Twoje panienki :) zresztą wszystkie nasze dzieciaczki są piękne prawda :)
Moja właśnie wariuje, mąż próbuje ją uśpić, mówili, że po chrzcinach dziecko jest grzeczniejsze, a ja naiwna w to wierzyłam :-p a tak poważnie myślicie, że jak moja pluje cycem (karmię narazie piersią tylko) i się pręży to dać jej butlę czy próbować uśpić, bo najczęściej tak robi, jak jest zmęczona i nie może zasnąć, normalnie ciągnie ładnie (zresztą w 3 tygodnie przybrała 70dkg to chyba wystarczy, nie?), bo już sama nie wiem i w takich chwilach mam ochotę to całe kp rzucić w jasną h**** i przejść na butlę
 
reklama
Do góry