reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

To i ja się pochwale swoim przystojniakiem
 

Załączniki

  • 1416349769522.jpg
    1416349769522.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
justinka, loczki już się niestety rozprostowuja, a jeszcze do niedawna wyglądały tak.

Coś się wierci to moje dziecię, a ja miałam iść wcześniej spać i znowu mi nie wyszło.
 

Załączniki

  • 10369006_10202070010542338_1521925091475806940_o~2.jpg
    10369006_10202070010542338_1521925091475806940_o~2.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 56
Madziula - no to chyba idealnie przybrała :)

U nas jest mnóstwo karmien, bo Adik bardzo mało w dzień śpi. Od paru dni daję smoczka, mimo że byłam przeciwna, bo nieraz nie jest głodny, a ssie, ulewa i się wkurza, że leci mleko. A smoka ssie z takim zaangażowaniem :)

Kupiliśmy karuzelę :) Młody zaczarowany nią :) Głuży sobie do niej i macha rączkami. Nie mogę doczekać się gaworzenia i pierwszych słówek :)
 
Ja się od kilku dni przymierzam do rozłożenia maty edukacyjnej, ale jakoś nie znalazłam dla niej miejsca. Idealnie byłoby znaleźć takie, do którego Marcelina nie ma dostępu, ale to raczej nierealne. Dziś próbowała zrobić Indze masaż serca...
 
Ale śliczne te Wasze dzieciaczki :) :) Aż serduszko się uśmiecha!!

Sunovia - o kurczę, skąd jej takie coś do głowy przyszło?
 
A co tu taka cisza?

Cyntia, dziecięca wyobraźnia i ciekawość, już różne rzeczy chciała na niej testować. Dlatego nie zostawiam ich samych nawet na pięć sekund.
 
Piękne zdjęcia! Starsza córka całująca młodszą -urzekające! (No ale żeby masaż serca?:-D).

Cyntia kiedyś pytała, czy ktoś myśli nad kolejnym dzieckiem w krótkiej perspektywie czasu. My już w ciąży zaczęliśmy rozważać (chociaż wcześniej uważałam, że to istne szaleństwo), no a że trafił nam się cud egzemplarz, to czasem o tym wspominamy i zastanawiamy się, czy dalibyśmy radę:rofl2:

Ogarniam się i po karmieniu czas na spacer:-)
 
reklama
Sunovia - ja się kiedyś bawiłam z siostrą we fryzjera. Mialam z 5 lat. Powycinalam jej placki na głowie :D Babcia musiała drzwi od pokoju trzymać, by matka mnie z pasem nie dorwała ;)

Synek pobił rekord wariowania. Dziś do 2:30, ale obyło się bez większego płaczu.
 
Do góry