reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ruda - normalne normalnie ;) Czasem dzieci biją rekordy więc nie zdziw się ;)

Garmelka - no mam nadzieję, że te gadanie to nie takie czcze ;) Ale powiem Ci, że coś jednak w tym jest bo 6 tygodni temu dostalam tego bejbi bluesa i myślałam, że to naprawdę nie minie. Dnia w którym mąż miał wrócić do pracy bałam się okropnie. A teraz lubię jak zostajemy z Polą same bo mamy swój rytm i rytuały. ..Więc trzymam się tego, że musi kurcze być lepiej. A ci do męża to wczoraj chodził za mną i mnie przepraszał tylko co mi z tego....

Kotulcia - Bardzo fajna karuzela. Ja w ogóle zauważyłam, że Tiny Love produkuje ciekawe i kolorowe zabawki. Koniecznie chciałabym już taką kupić ale kuzynka się zaoferowała i czekamy :/ i czekamy i czekamy :/ Delikatnie nawet wspomniałam, że chcę już kupić sama no ale ciotka powiedziała ze kupią i mam czekać. ...:/ W takim tempie to święta nadejdą.
 
reklama
Cyntia zamknięte forum to wg mnie niezły pomysł. Mam nadzieję, że pomimo mojej małej aktywności, spowodowanej aktualnym brakiem czas na nic i zmęczeniem będę mogła należeć do grona "wybranych" ;)

Odnośnie witaminy D, ja też od początku używam Bioaron. Miałam okres, że wydawało mi się że Kubusiowi nie pasuje bo miał rewolucje brzuszkowe, ale okazało sie że to od probiotyku po odstawieniu którego przeszły jak ręką odjął

Goska ja też mam podobną sytuację, dopiero 2 tygodnie od porodu a po krwawieniu ani śladu, czy to aby nie za szybko? Wizytę kontrolną mam dopiero na 9 grudnia.
 
Ostatnia edycja:
Cp do zamknietego forum fajny pomysl:-)

Mizzah jesli chodzi o facetow to ja tez mam koszmar, oni nie mysla i w tym caly problem :p od wczoraj troche lepiej moze dlatego ze kupilam ksiazke i pisze tam co sie zmienia i jak faceci to znosza i co mysla:-) jak mojemu to pokazalam to mi powiedziak ze wlasnie tak z nim jest.wiec teraz starasmm sie byc bardziej cierpliwa. Ksiazka to: wiellka ksiega dziecka. Polecam:-)

Co do smiesznych nocek to ja raz spie i moj m mnie budzi i zaczyna mi wmawiac ze maly sie posikal i mam go przebrac, to ja spogladam na Stasia(dpi obok mnie) i nic nie widze a to pytam N skad wue a on ze widzak jak Stas sika i zaczyna ciraz glosniej ze mam go przebracccc to ja ze ok i poszlam dalej spac. Rano oczywiscie nic nie pamietam:p

Maly dzisiaj zaczyna sie swiadomie usmiechac!!!!
A to on:-)
 

Załączniki

  • 20141031_144636.jpg
    20141031_144636.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 55
  • 20141110_172428.jpg
    20141110_172428.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 56
No właśnie jaki,???

Ja daje biogaie, odstawilam infacol...i jakby brzuszek mniej bolał. No może coś sobie wmawiam. W kazdym razie odgazowuje się bez problemu. A no i po biogaii kupka jest rzadsza bo ten priobiotyk ułatwia pracę jelit.

Kacha - no słodziak nie z tej ziemi ;) zawsze rozczulaja mnie male dzieci ze smokami.na pół twarzy. Zabawnie to wygląda :D
Widzę że miłośnik USA ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj faceci :) ostatnio znalazłam fajną matę dla dziecka. Mowię mu ze chciała bym ją kupić małej pod choinkę... To się nasłuchałam. Ze z mieszkania robię plac zabaw. Ze on tu jest zeby odłożyć i wracać do domu itp... Mowię mu ze stać nas, to tylko koszt połowy dniówki a idą święta. To powiedział ze dziś chcę matę a jutro pół sklepu... Kurczę nie wiem co go wtedy ugryzło bo normalnie mogłam kupować co chciałam i zawsze mówił ze sie cieszy ze rozsądnie dysponuje kasą. I tak kupię jej tą matę na swieta ;) a on niech marudzi do woli. Zawsze chciał córkę . Myślę ze oszaleje na jej punkcie dopiero jak ją zobaczy :)

lamaze-legetaeppe-med-drejestol?id=622981&vid=411700 | Legetøj fra TOYS"R"US

A to nasza mata co to musiał pomarudzić :)

Idę się szykować do szpitala zobaczymy czy to juz dziś czy jednak czwartek. Objawow nadal brak...
 
Do góry