reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja poprostu nie cierpliwa jestem :) a tu juz większość ma swoje maluszki po drugiej stronie i tak czytam i zastanawiam się czemu u mnie taka cisza. Wiem ze urodzę bo innego wyjścia nie ma ale wszystko gotowe i chodzę po domu i oglądam a mała wyjść nie chce ;)
 
reklama
ja tez jestem wykonczona Jaś tylko na rekach do tej pory w nocy musial byc blisko mnie a dzis cały dzien na raczkach padam jestem z nim cały czas sama nie mam nawet jak isc do toalety . odnosnie kladzenia na brzuszku mi pediatra zabronil powiedzial ze ewnualnie jak jestem przy nim i caly czas patrze na niego
 
Ja na blizne używam Cicatridina, to jest na wygojenie. A na później koleżanka farmaceutka poleciła mi albo jakieś silikony np. Dermatix, Bliznasil albo coś z masą perłową, np. No scar.
 
judy ja mam termin na 31 października obecie było 29 :p Może byśmy się już powoli szykowały do rozpakowania bo mnie dzisiaj tak wzieło ze po męza dzwoniłam ale wody i czop nie odszedl wiec moze to skurcze jakies mnie cisneły bo jak na okres z prawej strony tylko a teraz mała ciągle sie wierci
 
Justine wielkie gratulacje!!!nareszcie się doczekałaś i jakoś to sprawnie poszło:-)
Gratuluję!witaj wśród rozpakowanych mamusiek:-)

Na blizne polecam bliznasil:-)
 
Justine- gratulacje :)

Malinka tez juz bym chciała zeby cos sie zaczeło dziać a tu cisza. Moze gdybym miała inne zajęcie to by czas jakoś mijał. Moj P ciągle w pracy, ja sama a w tv nudy :) wiec z braku zajęcia dłuży mi się jeszcze bardziej :)
 
Justine gratuluje. Wlasnie sie zastanawialam czy Ty juz po :)

Garmelka, pscolka zyjecie? dajcie jakis znak!

Moj maly dzis caly dzien na rekach. Jedynie do poludnia pospal troche w wozku a potem juz musiala byc mama. Teraz tez spi mi na brzuchu. Ale staram sie wykorzystywac ten czas i albo spie razem z nim albo czytam ksiazki (od porodu juz 3 przeczytalam a mowia ze przy malym dziecku nie ma na to czasu he he ;) ) no i wlasnie dzis przeczytalam ze noworodek potrzebuje bliskosci mamy tak bardzo jak pozywienia wiec nie bede z nim walczyc i odkladac go ciagle do lozeczka :)
 
reklama
Czarna jak mala spi mi na brzuchu to pobijam rekordy w gierce na telefonie hehe, przez Ciebie mam teraz moralniaka ze moge lepiej albo madrzej wykorzystac ten czas:p

Justine gratulacje:-)

U nas nie zapeszajac spokojny wieczor, zero placzu i mloda spi juz 2,5h ze az nie wiem co ze soba zrobic:-) Jak tak juz bedzie to to mleko jest warte swojej ceny.
 
Do góry