reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
pauletta u mojego męża wykryto cukrzycę jak młody miał pół roczku. M miał wtedy jakieś 22 lata i jest szczupły i taka choroba kojarzona z osobami otyłymi żywiącymi się tylko fast foodami to brzmiało jak jakiś żart. Proponuję udać się też do psychologa - mój mąż nie dał się namówić a sądzę że do tej pory do końca się z chorobą nie pogodził. Ogólnie od tamtego czasu zmienił się, przestał się uśmiechać prawie w ogóle, zaczął miewać humorki itp. Nie mówiąc że olewał chorobę przez co m.in. zaliczyliśmy nocną hipoglikemię gdzie nikogo nie poznawał i teść z sanitariuszem i lekarzem trzymali go żeby podać mu glukozę (cukier miał już koło 10 jednostek jak norma to te 80-90:szok:). Także nie jest łatwo ale da się z tym żyć - zależy kto jak do tego podejdzie.

Domka
my miałyśmy szerokie pieluchowanie ale po artykule w gazecie że już się od tego odchodzi (tak jak napisała sunovia), stwierdziłam że młodą ciśnie to wszystko i po prostu (i dobrze na brzuszek i kolki to robi) kładę ją jak najczęściej na brzuszku z szeroko rozłożonymi nóżkami - jak żabkę. W sumie w dzień głównie tak śpi a i w nocy się zdarza. My mamy kontrolę teraz to zobaczymy co i jak bo jedno bioderko było minimalnie poza normą.

renisus wiem o czym mówisz bo ja ostatnio nie miałam kiedy iść do wc bo młoda albo płacz albo spała ale u mnie na brzuchu a w łóżeczku od razu chrząkanie i potem płacz... Całe dnie w piżamie, bez makijażu i w ogóle matka polka jak się patrzy:p Już bez krępacji nawet otwieram tak listonoszowi:p Of cors z dzieckiem na ręku:-D Dzisiaj jak młoda spała pod rząd 6h to o 3 w nocy obudziłam się mega wyspana i myślałam że nie dam już rady zasnąć:-)
A ile przytyłaś? Bo ja b.mało jem a te kilogramy nie uciekają:/ Dalej 7kg+
Co do żółtej skóry może masz coś z wątrobą? Idź do lekarza koniecznie.
 
Kotulcia przytylam 16 kg, pewnie gdyby nie dieta z powodu cukrzycy ciazowej to byloby dwa razy tyle. No i teraz mala ze mnie chyba tyle wyciaga. Mam wizyte u lekarza za dwa tygonie, mama wciska we mnie buraczki teraz :D Babina, mi kazali blizne masowac tzn dotykac, juz mam czucie wszedzie a w niektorych miejscach bruzdy znikaja. Ogolnie mam bardzo ladny szew, chyba rekompesata za caly porod. Pryskam blizne narazie octeniseptem, co do kremu juz po to nie wiem czy bede sobie glowe zawracala.
 
Dziewczyny śluz wciąż jest. Nie chce sie posilac internetem bo na gorsze mi to wyjdzie. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie???. Byłabym wdzięczna.
 
Mizzah któraś z dziewczyn miała juz ten problem parę dni temu. Mozesz poszukać we wcześniejszych postach ale zadzwoń do swojego pediatry i zgłoś to. Wydaje mi się że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie.
 
reklama
Renisus, kotulcia jak ja Was rozumiem. Dziś w południe się ogarnelam ze od rana żeby nie umyte, a wczoraj dokonczylam jeść śniadanie o 15. Do tego nie mam co na tyłek założyć, bo w wszystkie spodnie ciazowe maja łączenie tam gdzie jest blizna, a o tych sprzed ciąży nie ma co marzyc, wiec chodze w jakichś przypadkowych łachach. Ogólnie mam ciagle dziecko w reku albo na cycu, bo wciąż w dzień nie sypia.
 
Do góry