reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mój mąż po narodzinach starszej córki miał miesiąc urlopu. Mała uwielbiala spać na jego klacie. Co on się wtedy filmów naogladal...
 
reklama
Justine gratulacje! Mizzah co z ta kupka? Moze podawlas Poli jakies kropelki lub moze uzywasz sterminal do noska, czasami to sa efekty uboczne. Dzwonilas do lekarza? My przed Tv, L jest chory i poszedl spac wiec zeby dac mu chociaz troszke odetchnac siedzimy w salonie, mala spi a ja zastanawiam sie czy bedzie miala dzisiaj znowu jazdy w nocy. Czy Was tez tak kregoslup napierdziela po wlewach ze znieczulenia? Mi patalachy 3 zrobili i lykam ogromne ilosci srodkow przeciwbolowych, chyba przez cale zycie tyle nie zjadlam tabsow :)
 
Ja nic nie używam na bliznę.
Po szpitalu miałam przepisanych 10 zastrzyków które sobie podawałam do brzucha aby rana się szybciej goiła itp.

A ja wracam powoli do pracy,dobrze że mam taką,że mogę ją dopasować do siebie i pracować z małym ;)
 
Madzia - ale przecież urlop macierzyński w wymiarze 20 tygodni jest obowiązkowy i nie można z niego zrezygnować....

Justine - moje serdeczne gratulacje! Opisz nam poród :)

Mój też miewa niedocukrzenia. Ja już wiem jak to rozpoznać. Zdarzyło się, że parę razy leciałam do kuchni w nocy po soczek.

Pauletta - u mojego wykryto cukrzycę, gdy miał 20-parę lat (ok. 15 lat temu). Da się z nią żyć. Tylko podstawą jest odpowiednia dieta. Jeśli Ty gotujesz, to niestety na Ciebie jednak spadnie ta odpowiedzialność. Przykro mi, że Twojego męża też to dotknęło :(
 
Magda, justine ogromne gratulacje!

Cyntia używana dobra waga to koszt 80-90 zł z przesyłka. Kupiłam na olx i jestem mega zadowolona. Przed każda kąpielą ważymy młodego i przynajmniej przestałam sie bać ze za mało zjada. W 3 tygodnie mamy 1,2kg na plusie :)

Po tym co czytam to dochodzę do wniosku ze co pediatra to inna opinia. Kilka dni temu zaliczylismy mega atak kolki. Od tamtej pory młody dostaje Sab simplex 30 kropelek dziennie, biogaia na lepsze trawienie 5 kropelek dziennie. Dodatkowo pani dr kazała tylko i wyłącznie pod naszym nadzorem kłaść na brzuszku żeby poprawić perstaltyke jelit, robić masaże brzuszka i ciepłe okłady i kąpiele. Gdyby zdazyl sie silny atak to mam małego odgazowac za pomocą windi. Na szczescie od tamtej pory kołki nie mieliśmy i mam nadzieje ze już nam sie nie przytrafi.
Ostatnio mieliśmy problem z zatwardzeniem, ale po 4 dniach udało się kupkę wywołać herbata koperkowa i długim masazem.
Aha i uwaga na herbatę koperkowa. pani dr powiedziala, co zreszta sama u siebie to zauważyłam, ze strasznie gazuje jelita. Odkąd przestałam ja pic wszystko sie uspokoiło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, daje znac , ze u mnie od 3 skurcze mniej wiecej co 10 minut.... nie wiem czy piekny dzien nastapi dzis czy nie. bo z synkiem tak przechodzilam 2 dnia, ale wreszcie cos sie dzieje :-D

Justine - serdeczne gratulacje !
 
Do góry