reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Moja kocica potrafi udrapac i to jak. Na dzieci znajomych reaguje ucieczką. W sumie drapie tylko moich rodziców i jednego brata... Resztę znajomych itp nie rusza. Moze sie uda nie bedzie na małą reagowała nerwowo. Póki co nie rusza rzeczy małej. Mam zamiar ją dopuszczać do dziecka i bacznie obserwować dopiero jak by zaczęła się podejrzanie zachowywać to wtedy będę ją gonić. Myślę jednak ze nie bedzie źle. Do tej pory na rzadne dziecko nie podniosła łapy choć zdarzyło nam sie pomieszkiwać z rocznym dzieciaczkiem.
 
reklama
Gratki Madzia. Synus bidus. Szybkiego powrotu do formy zycze.

Kciuki za porody, u mnie cisza mimo, ze dzis moj termin...
Do tego bucze od dwoch dni. U mojego meza/stwierdzono cukrzyce... Jest na L4 bo nie moze pracowac... Tyle, ze bedzie przy porodzie bo gdyby pracowal, roznie mogloby byc.
 
U mnie tez brak objawow porodu. Czopa zero, wody zero , skurcze tylko cwiczebne bezbolesne... Totalny spokoj, nawet nie oddycha mi sie lepiej. Termin mam za 8 dni i przestałam juz sobie robic nadzieje ze sie wyrobie przed.

Pauletta cukrzyca jest ciężką chorobą ale można nauczyć sie z nią żyć. Głowa do góry. Nauczycie się jaka dieta służy mężowi itp i bedzie dobrze. Nie łam sie teraz bo silny stres tuż przed porodem nie jest dobry ani dla ciebie ani dla dziecka.
 
Dziewczyny nie znacie dnia ani godziny. U mnie też zupełnie nic się nie działo. 24-go byłam u gin, wszystko pozamykanee długie, zero skurczy, cisza i spokój. Umowilam się na cc na 1-go i bardzo mi zależało, żeby dotrwać, bo wtedy miał wrócić mój mąż, a nie bardzo miałam co zrobić ze starszą córką. Ni stąd ni zowąd 25-go chwilę przed północą odeszły mi wody, żadnych wcześniejszych objawów. Pół godz wcześniej zaczął mnie tylko boleć brzuch jak na okres.

Ja nic nie robię z bioderkami. Z tego co wiem już odchodzi się od tego szerokiego pueluchowania. Nie powinno się tylko układać dziecka do spania na boczku, bo to obciąża bioderka.
 
Drogie Mamusie, nadszedl ten dzien kiedy nie mam sily nawet sie ubrac. Snuje sie po domu w poplamionym szlafroku, koszuli i nie uczesana. Nawet lozka nie zascielilam, a sniadanie doniosla mi mama do lozka bo nie moglam sie podniesc. Mamy chyba zaczatki kolki, Jula po jedzeniu wieczornym- nocny wpada w krzyk i uspokaja sie dopiero po masowaniu brzuszka. Dalam jej kropelki wczoraj i przespala spokojnie od 7 rano do 10:30 a tak cala noc bylo tulenie. Dziwie sie ze mimo wszysko mam sile chodzic po domu. Czytalam cala noc i zmienilam pozycje karmienia, bo bylo na lezaco do tej pory no i lepiej sie odbija. Nie wiem co mam juz jesc, bo i tak mam juz diete uboga. Wiecie ze wczoraj minelo 2 tygodnie od porodu a mi zostal tylko kilogram na plusie a w dodatku jestem zolta jakas :/
 
Ja melduje ze u mnie tez cisza a termin jutro, dzis mam totalnie dosc. Sa dni ze jestem swiadomo ze pdzenosze juz i czuje sie z tym oki, ale dzis mam dosc :(

Domka - bioderka sa mega wazne szczegolnie u dz7ewczynek, ostatnio koleznak powiedziala, ze ma to ogromny wplywa na mozliwoscnporodu naturalnego jak dorosnal. I poroadzila mi aby nawet na ubranko z poczatku zkladac jeszcze pieluszke frote.

Mi Tymus sie zakinowal przy porodzieni tak od slowa do slowa okazalo sie, ze jako noworodek lezalam z bioderkami w szynach... co moglo byc wlasie efektem zaklinowania sie Tymka bo nawet roznica pomiędzy wysokoscia glowek kosci biodrowych 0,5 cm powinna kwaliikowac do cc... tu tego nikt nie sprawdza ale wiem ze w Polsce to czasem mierzą
 
Gosiak czyli kulamy sie dalej w dwópaku. Ciekawe jak tam justine czy akcja poszła juz na przód?? A moze ma juz kubusia przy sobie :)
Ja juz w pełnej rezygnacji nie liczę ze urodzę wczesniej.
 
reklama
Do góry