reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziekuje, za ciepłe słowa:-)
tak właśnie zrobie:-)
juz nie pamietam he he patrząc na moja nagrodę:-)
chociaz od wczoraj nie zmrużyłam oka to patrząc na niego nie czuje zmęczenia :-)
jutro babcia przejmie na pare godzin małego i tatuś ma wolne dwa tygodnie to sie przespie chociaz 2-3 godziny :-) A w tatusia towarzystwie naprawde jestem w szoku jaki jest grzeczny :-) jakie to niesamowite miec taka kruszynkę;-) miłość od pierwszego ujzenia :-)
 
Ostatnia edycja:
Magda gratulacje!!

Ja dochodze do siebie ale ta anemia mnie juz meczyy i te szewki ehh ktorys mnie mega wpienia!

Stas jest aniolem ktory kocha sikac w czasie zmieniania pieluszki :-D.

Staram sie was czytac ale nie zawsze jest czas.
 
Magda gratulacje :)

Ja nie mogłam spać w nocy, pielęgniarka co 2 godziny sprawdzała tętno dziecka. Oczywiście mały na tyle uparty, że siedzi w brzuszku i nie chce sam wyjść. Ja mam coraz większego stresa i jeszcze do tego doszły nerwy przed zrobieniem lewatywy :/ Robić nie robić? Boli nie boli? Ehhh, uroki porodu ;)
 
Nie boli chodź przyjemne nie jest ale chociaż masz komfort że żadnej niespodzianki nie zrobisz w trakcie;-)
Ją przed cc też miałam obowiązkowo mimo że załatwiłam się w domu to i tak mi zrobili;-)

Justine już bliżej jak dalej:-)czekamy
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1414037532.114379.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1414037560.934576.jpg

Oto właśnie moj lekko poturbowany przystojniak :-)

Kacha, moj znajomy na to sikanie podczas zmieniania pieluszki wykupił sobie patent, odchyla i delikatnie dmucha i przykrywa spowrotem pieluszkę i mały zawsze po od wplywem lekkiego dmuchnięcie siknie do końca:-) ja napewno bede przy małym sprawdzać ta metodę :-)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414037532.114379.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414037532.114379.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 72
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414037560.934576.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414037560.934576.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Justine, robić. Nie boli, nieprzyjemne emocjonalnie bardziej niż fizycznie, ale tego dnia i tak trzeba jak najszybciej zapomnieć intnosci. Wywoływane porody często kończą sie cc, a wtedy im pozniej musisz na 2 tym lepiej. Życzę dobrego porodu.
 
reklama
Justine - robić. Ja się bardziej bałam lewatywy niż porodu (o, ja-głupia :p ). Kompletnie nic nie boli. Szczerze, to ja nawet nie odczułam nawet dyskomfortu tak szybko mi ją pielęgniarka zrobiła. A jednak jest komfort później.
Trzymam mocno kciuki!! I jakby co to nie wahaj się co do zzo, jeśli dostaniesz boli krzyżowych.
Już zaraz synuś będzie z Tobą. Rodzisz z mężem?
 
Do góry