reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Sunovia to sporo mała przybiera :-) Moja w końcu od soboty przybrała 200g.

Słonko pytałam lekarza o nutramigen AA i powiedział że trzeba jej dac tak około 3tyg na oczyszczenie i przez ten czas ma prawo boleć brzuszek, ulewać. Dzisiaj brzuszek nadal boli i kupki twarde. Widać że jej dokucza. Twoje dzieci też tak miały zanim mleko zaczęło działać?
 
reklama
Domka - haha :D Dobre! Muszę tak też powiedzieć tej ciotce :D

Tak piszecie o wadze, a mnie kusi, by kupić wagę dla niemowląt, tylko nawet używane dość drogie.
 
Ha Wy przynajmiej po slubie a my wciaz na kocia lape o laboga :D tesciowa to chyba nie przespi spokojnie nocy do czasu az mala bedzie zarejstrowana na L nazwisko:D A i o kocie mi sie slucha, ale wiecie co moja szycha zrobila ostatnio, nie panietam czy pislalam. Mala spala w ogrodzie w wozku i ta szelma wskoczyla na wozek. 2 tydzien a ta wciaz nie mozw sie pogodzic z pojawieniem Julki. My teraz lezymy bez papersa z gola dupcia bo jakas zaczerwieniona sie zrobila, ale mala ma radoche :)
 
Dziewczyny - ja Was przebiję. Ja moich dzieci nie ochrzciłam - i tu dopiero gadanie się zaczęło! A część rodziny nawet się mnie wyparła. No cóż - ja nie narzucam innym swoich racji, ale denerwuje mnie jak ktoś się pyta dlaczego a odpowiedzi już nie słucha - bo nie chce słuchać.
 
Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie :-)
Opowiem wam jak to było ze mną :-)

Wczoraj cały dzien bolał mnie brzuch i odchodzi mi czop z krwią sluzowy a to zwiastun porodu! Liczyłam skurcze i miałam gdzies od 18 co 3-5 minut!

Od 23-2 w nocy, pojechaliśmy do szpitala bo od 3 godzin miałam regularne skurcze.
I oczywiscie było za mało rozwarcie i wysłali nas do domu,
Leszek poszedł spac ja niestety nie dałam rady bo c chwila skurcze i strasznie silne

O 5 chlusnęły mi wody jak z wiadra i miałam juz takie skurcze ze masakre wiec zadzwoniłam do szpitala i powiedziałam ze jadę !!!

Pojechaliśmy i okazało sie ze mam 5 cm wiec mnie zostawili, przenieśli mnie do innej sali i dali gaz!

I tak do 10:30 zwijalam sie z bólu i co 4 godziny sprawdzają rozwarcie
na 10 cm wiec kazały mi przeć, miałam petydyny w nogę i gowno to znieczulenie i ten gaz daje !!!

Miałam skurcze parte ponad dwie godziny i muslalam ze z bólu bede chodzic po ścianach!

Tyle ze młody wciąż nie chciał wyjsć! Za duży był!

I przyszedł lekarz i zbadał mnie i powiedział ze nie dam rady go sama urodzić bo odwrócił sie plecami do góry, czyli poród pośladkowy :-)

I padła decyzja ze dadzą mi epidural i lekarka wyjmie go a jak to nie pomoże to cesarka! Rozcięli mnie w 4 miejscach! Paracetamol pójdzie w ruch!!

I po wielu godzinach męczarni na świat za pomocą niestety kleszczy przyszedł 22.10.14 o godzinie 13 Adrian :-) ważył 3870 al w długości nie znam jeszcze, uaktualnie ile tam dokładnie ma rozmiarów! Bidulek ma cała buzie i głowę w siniakach! Paracetamol minę szpitalu podawan

Moje kochanie był cały czas, mały u niego na rękach sie uspokaja, wzruszył sie nawet, cały czas mnie wspierał, jeszcze dodał ze szacun co kobiety musza przechodzić.
Teraz pisze sms jak kocha i nawet caluski dostaje bez okazji fajnie he he

Duzo przeszłam ale nie ważne bo mamy małego naszego upragnionego synusia, a reszta sie z czasem wygoi !
 
A mnie właśnie olśniło że moje dziecię dzisiaj miesiąc kończy :-D więc już mam niemowlaczka :-D


Magda gratulacje! Zapominaj szybko o ciężkim porodzie i ciesz się synkiem.
 
reklama
Magda - przede wszystkim gratulacje !!! Sinaiczki szybko zejda i najwazniejsze ze jestescie juz razem. Dlugosci dzidziusia nie podaja tutaj ;) o bolu z pewnoscia juz nie pamietasz a jak piszesz reszta zagoi sie raz dwa :*
 
Do góry