reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gratulacje i powodzenia dla mamuś :) Ja tu tak migiem i znikam znowu kochane odezwe się jakbym już urodziła bo teraz mam męża w domu po nieobecności i musze go troszke wykorzystac przynieś podaj pozamiataj :p hehe
 
reklama
Syla, to konkurs między nami nierozstrzygniety, bo urodziłam tego samego dnia. O 23.00 przebijesz mnie czy jednak przenosilam dłużej od Ciebie.
40+5, ktoras da więcej? Przypominam ze walczymy o miano złotej slonicy :-).

Dziewczyny, kciukasy i odzywajcie sie!!!!
 
Gratulacje dla rozpakowanych mamuś i dla tych co właśnie się rozpakowywują &&&&:)

Hmm ja się tak zastanawiam bo mnie położna jeszcze ani razu nie nawiedziła... Może tak za tydzień jak młoda miesiąc skończy zarejestruję nas do pediatry żeby chociaż przyrosty wagi skontrolować...
 
Byliśmy wczoraj na wizycie kontrolnej, malutki ładnie przybiera i ogólnie jest zdrowy. Za 2 tyg mamy skierowanie na bioderka. Mam tylko nadzieje ze jak teraz zaczełam znowu karmić piersią waga mu nie spadnie. Daje mu jeszcze mm bo mam mało pokarmu
 
Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie ubezpieczenia bo byłam uvezpieczona do końca września a teraz nie jestem. Jak to jest z tym ubezpieczeniem dla kobiet w ciazy i w okresie pologu, czy któraś sie może orientuje.
 
Dziewczyny czy mogłybyście mi przypomnieć jak nazywa sie ten preparat na hemoroidy ? Wyskoczyl mi jakiś babel na odnycie ale mnie nie boli, tylko jest taki spuchnięty! Myślicie ze to moze byc hemoroid w początkowym stadium? Troszke sie przeraziłam! Któraś z dziewczyn pisała nazwę ale nie pamietam :-(
 
Magda moze to byc hemoroid. Ja mam masc flucinar, ale ona jest ze sterydami przepisana jednak przez polskiego ginekoga. Garmekla milczy, cos sie wydaje mi ze urodzila. Mroczko, a Ty jak tam? Czyzbys zaszyla sie w ogromie milosci i zapomnialas o nas? Daj znac jak Twoja ksiezniczka sie ma. Mi tak kazdy zachwalal szew ze chyba ktos urok rzucila. Cos sie zacza rumienic ale spryskalam octeniseptem i po 3 godzinach wyglada lepiej. Myslalam ze jak urodze bede mogla wrocic do starej formy a tu pupa, nadal trzeba sie oszczedzac. Hmmm
 
kotulcia - a zgłosiliście w przychodni drugie dziecko? do pediatry koniecznie trzeba podejść. Ja w zaleceniach ze szpitala miałam do 7 dni po wyjściu ze szpitala, co u nas oczywiście nie było realne, bo się dopiero po miesiącu dostaliśmy. A żeby sprawdzić wagę nie trzeba się umawiać do lekarza, u nas waży położna.


magda - generalnie każda polecała co innego na hemoroidy. Moje są bolesne i Posterisan na mnie nie działa, za to Procto glyvenol daje ulgę:tak:.
 
reklama
Kotulcia: ja pamiętam, że zgłaszałam po porodzie narodziny dziecka i położna się odezwała po czasie. Zawsze możesz zadzwonić do położnych w danej przychodni i się zapytać kiedy możesz się spodziewać wizyty.

Izabella: nie pomogę z ubezpieczeniem.

Syla: gratulacje

Katinka: trzymam kciukasy
 
Do góry