reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dobry wieczor...
Ogłaszam ze dzis o godzinie 13:00 wypisałam sie na wlasnie żądanie ze szpitala.
Czuje sie okropnie, jakby mnie ktos torturował przez te 3 dni. Ja nie wiem czy to normalne ale badania były tak bolesne (metalowe wzierniki, wpychanie łap, naciskanie na brzuch) ze niejedna dziewczyna wracała zapłakana na na sale... Ja zreszta tez- moze nie z samego bólu bo pewnie mnie czeka większy ale z tej bezsilności... Nie wiem co gorsze...
Nasłuchałam sie około 20 porodów - tych głośnych bez znieczulenia- darcie takie ze na stadionie jest ciszej... I od poniedziałku na porodowce bo miejsca na patologii brak...
Dziewczyny naprawdę jestem wykończona psychicznie...
Nie wiem po jaka cholerę kazali mi zostac w poniedziałek w szpitalu...

Gratuluje Syli a za Cienie Katinka trzymam kciuki:)

Ja wyglądam jak zmaltretowana foka- plecy od tej kurew...kiej pryczy mi pękają... Ide spac.
 
reklama
Dziewczyny czy ktoraś moze mi powiedziec jaki poziom zóltaczki jest norma u maluszka i z jakim poziomem puszczają do domku? Dzis się okazało ze Julek ma nieco ponad 15 , mielismy dzis byc w domku a wyszlo ze maly na fototerapii wyladowal. Jestem juz wykonczona psychicznie i fizycznie tym szpitalem. Drugi raz mieli nas wypuscic,nastawilam sie na wyjscie a tu lipa. Jeszcze widzac mlodego w inkubatorze ryczalam jak glupia pol dnia.
 
Garmelka poprostu przyjechalas do domu i wyluzowałaś:) poczułaś się u siebie i wszystko poszło jak należy:) nasza prowadzaca ze szkoły rodzenia powtarzała ciągle że poród zaczyna się w głowie:) i pewnie coś w tym jest;)
 
reklama
Panna - u nas było chyba 11 jak nas wypuścili, ale generalnie to on nie miał wysokiej i nie był naświetlany w szpitalu. W moim szpitalu można wypożyczyć taki łóżeczkowy sprzęt do naświetlania w domu, zapytaj, może u Ciebie jest taka opcja. A tak w ogóle to przystawiaj jak najczęściej, bo im więcej dziecko pije tym szybciej żółtaczka schodzi.
 
Do góry