reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziękuję. Karmię mieszanie, cyc lub odciagniete mleczko dostanie z rana no i mm. Najgorsze te ćmienie w gardle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W końcu młodej wczoraj odpadł pępek! 3 tygodnie grzebania. No i strasznie mi ulewała wczoraj. Już zaczęłam się martwić czy to nie jakaś jelitowka bo normalnie kilka razy to z niej chlusnelo. I chyba zrezygnuje kilka dni z mleka i produktów mlecznych i zobaczymy czy może to to. Koleżanka pediatra od początku mnie przestrzegała przed tym nabiałem. Ale z drugiej strony nie dajmy się zwariować. Trzeba próbować wszystko i obserwować dziecko.
Coś mnie dzisiaj blizna ciągnie z obu stron. Mała masę nabiera i to noszenie jej do odbicia daje popalić :-/
 
dzień dobry :)
U nas dzisiaj nocka super, mała zjadał wczoraj o 21:30 i obudziła sie dopiero o 4 :)

Garmelko, jak tam? Odezwij się.....

zmykam zjeść jakieś śniadanko, buuuuziaki
 
Jak wyglądają kupki Waszych maluszków karmionych piersią?

Teraz młody załatwił mi się na przewijak (3 wyrzuty, że tak to nazwę) i nie było tam żadnych grudek. Po prostu sam żółty płyn i zastanawiam się czy to znaczy, że to rozwolnienie?
 
A zielokawa to źle? Przedwczoraj i wczoraj zdarzyła się taka, ale trafiłam na artykuł, gdzie pisali, że przy kp też taka może być i się nie martwiłam.

Dziś chyba w końcu dotrze do nas położna na trzecią wizytę, to wypytam.
 
Babina: miałam ten sam dylemat z córką. Przy wypisie ze szpitala spytałam się neonatologa co zrobić z witaminami jak się dziecko mm dokarmia. Otrzymałam informację, że jeśli ilość mm podawanego będzie większa niż mleka z piersi to witaminy odstawiamy. Ja dokarmiałam mm niewiele więc witaminy podawałam.

Mizzah
: ja jak mnie przeziębienie złapało to dalej karmiłam, ale zbliżałam się do niej, to tylko w maseczce ochronnej. Na infekcję brałam tylko paracetamol i tantum werde w sprayu.

Garmelka: co tam u Ciebie?
 
reklama
Witajcie dziewczyny melduję się i ja już rozpakowana:tak: 7.10.2014 urodziła się Liliana przez cc. Mała ważyła 4110g i mierzyła 61 cm, dostała 10 pkt. Wczoraj dopiero wyszłyśmy ze szpitala. Odezwę się później i napiszę co i jak:blink:
 
Do góry