reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Garmelka- kciukasy!!!! Panna Niebieskooka, trzymaj sie tam kochana. Wiem co czujesz, ja mialam ten inkubator w pokoju i sama musialam moja Julke wkladac. Przez pierwsze dwie godziny darla sie niemlosiernie, wiec wyciagalam ja co 10 min i tulilam i ryczalam. Potem jak juz sie zaklimatyzowala to musialam ja wyciagnac i zabrac na antybiotyk. Dzieciaczkom podawane sa przez weflon i na nieszczescie tego dnia jej wypadl. Widzialam wiec jak zakladaja jej nowy, probowali ponad godzine. Ryczalam z moim L tak samo jak ona, a jak wrocilsmy do pokoju, L poszed do domu, mala zasnela po raz kolejny w inkubatorze po kolejnych spazmach byla juz 1 w nocy. Ledwo zasnelam, przyszla pani doktor i powiedziala ze zabieraja mala na badania bo wyszly jej zle wyniki i musza pobrac jej plyn rdzewno- mozgowy i wtedy serce mi peklo. Nawet teraz chce mi sie ryczec... Ale chodzi o to Kochana Panno ze to wszystko dla dobra naszych pociech i w koncu bedziecie w domku. Trzymaj sie tam, juz niedlugo. My pod lampami bylismy ok 12 godzin, niestety co do pomiarow to nie wiem, tlumaczono mi to na diagramie. Uszka do gory, chwila moment i was wypuszcza;)
 
No i mnie czysci albo juz skonczylo chodz mam uczucie ze ciagle bym na kibelku siedzial jak na razie skurcze mialan 3 co 10 minut czekam na nastepne, zrobilo mi sie mega zimno. Moze o to? ? Aa skurcze bolaaa jak powiedzalam mojemu m ze chyba juz to go te do kibelka pognalo:-D
 
Garmelka - aaaa! To trzymam kciuki :) Teraz to już w ciągu doby na pewno będziesz tulić dzieciątko :) Powodzonka!

Ale dzień za nami. W którymś momencie mały tak płakał, że się spocil tak, że body na plecach miało mokre ślady od potu. Dostał 2 kropelki Espumisanu. Boję się podawać normalną dawkę.
A było ostatnio tak w miarę. Dzisiaj od 16:30 do 21:30 praktycznie nie spał i był niespokojny. Boli mnie głowa, brzuch, kark, ręce, nogi, plecy i piersi. Masakra.
 
Garmelka dajesz:) kciuki trzymam:))

Cyntia ale tych kropelek nie da sie przedawkowac, np. Sab simplex maja wiecej substancji czynnej i wieksze dawkowanie.

Do glowy przyszly mi uspokajajace czopki homeopatyczne Viburcol - ja juz zamowilaam na doz.pl bo sa bez recepty a w stacjonarnej poprosili moja mame o recepte:/ u nas w szpitalu pol czopka mlodej przed naswietlaniem dawali zeby byla spokojniejsza. Czytalam i ma dobre opinie w internecie - i w przypadku kolek i pozniej przy zabkowaniu.

Dziewczyny i szpital mial zglosic w przychodni mloda i my ostatnio karte szczepien i oswiadczenie zawozilismy. Zarejestrujemy sie na przyszly tydzien do pediatry tak czy siak.
 
Kotulcia - ja musiałam sama umówić małego do pediatry. W zaleceniach na wypisie było napisane, że pierwsza wizyta ma być w wieku ok. 2 tyg. A ortopeda w wieku 1 miesiąca.

Renisus - to się nastresowaliscie. A czemu pobierali plyn rdzeniowo-mozgowy? Podejrzewali coś? W rezultacie wszystko ok?
 
Ostatnia edycja:
U nas polożna zasugerowała abyśmy poszli do pediatry i mała miała prawie 2 tyg,a usg bioder między 4-6 tyg;-)
Mała jojczy oczy ma zamknięte ale musi poodkazywać;-)
Dzisiaj wizyta położnej o 9 ma przynieść wagę zobaczymy jak nasza przytyła od tyg
 
reklama
Dzieki dziewczyny:)
Jestem juz na prodowce, na sali do rodzinnego. Wody ciagle sikają jak z kranu... Skacze wlasnie na piłce bo skurcze cos słabe... Bardziej kłuje mnie szyjka.
 
Do góry