reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam Kochane!!! Gratulacje dla wszystkich mam!!!! Ja dziś miałam wizytę.. i w poniedziałek mam jechać na wywołanie.... Jestem przerażona :szok:... Lekarz stwierdził, że mała jest już dobrze rozwinięta i ze względu na konflikt serologiczny wywoła poród już teraz... A termin miałam na 19 dopiero.
 
reklama
Ewelina, to trzymam kciuki. Pomysl, ze i tak musimy urodzić i tak, a ostatnie tygodnie są na prawdę koszmarne, przynajmniej to cię minie.
Wawka, Mizzah rodziła na żelaznej i chyba nie miała problemów z przyjeiem, choć potem pisała o przepelnionej sali. Z mojego szpitala raczej nie odsyłają, ale tłok to nic przyjemnego. Bliźniaki kładą razem żeby mydelniczek dla maluchów starczyło :-).
 
Agniecha - no wiesz? Wręcz obraziłabym sie gdybys nie dała mi znać!!! O której godzinie masz cc? Bede siedzieć i trzymać kciukasy :)

Ewelina- ale z drugiej strony fajnie wiedzieć koedy to nastąpi... :)
 
Garmelko Kochana, to żartem było :) Mam być w szpitalu na 7:30 ale o której dokładnie cc to nie wiem, myślę że gdzieś o 10. Na pewno napiszę sms-ka :)

Mroczko, odezwij się do nas jak dasz radę :tak:
 
reklama
Do góry