reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A moja myszka dzisiaj jeszcze bardziej aktywna :-) jutro crp rano. Modlę się żeby dobre wyszło to w poniedziałek w końcu do domku :-)
 

Załączniki

  • 1411852215171.jpg
    1411852215171.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Marika - jestem Fanką Aurelki :) a powiedz mi z doświadczenia, czy jej te włosy wypadną czy rosną dalej? Bo ja tez taka zgagowa ze liczę na małą kudlaczke :)

Czarna - dziekuje za cynk z lodem :) ja narazie lecę z okładami i maścią jak do jutra nie pomoże to całe dupsko do zamrażarki włożę ...

Renisus- Ty pisałaś o miodzie chyba tak? Tez bede miała na uwadze, dzieki:)

Ja znowu dzisiaj wymiotowałam 3 razy:( do 15 o pustym żołądku chodziłam bo co przyjęłam to oddawałam... A teraz meczy mnie zgaga ze znowu spac sie nie da..
 
Garmelka starsza też miała takie kłaki i wytarły jej się trochę na dole ale ogólnie bardzo długie miała i jako 3latka miałaby chyba do pasa ale pocinalismy.
A Aurelka jest najbardziej kudłata na całym oddziale. Wszyscy pierwsze co mówią o matko ale ma włosy! :-D dzisiaj położne na obchodzie mówią do Pana dr o zobacz patrzy na ciebie już cię podrywa :-D

Młodej coś się dzień z nocą pomylił. I w dzień śpi non stop a w nocy budzi się co ok 2h. Ja ustawiam budzik na 3h od ostatniego karmienia to ciągle się budzi szybciej:-)
 
Marrika my mamy to samo:) widocznie dzien lepszy do spania:)

Garmelka moja zgaga wskazywala na to ze mloda bedzie miala wlosy conajmniej do pasa a niie ma ich wcale tak duzo;) nawet mniej niz mlody po urodzeniu:)
 
Dzień dobry

Moja Nati szalała do 3 nad ranem,ale już śpi:-)chciała do cycuszki,nie wiem czy jakiś pokarm mi leci ale ją przystawian :-)miłego dnia wam życzę
 
reklama
Monia leci leci :-) napewno tyle co potrzeba.

Moje dziecię też dziś dawało czadu. Nie tyle nawet do cyca chciała co żeby ją do łóżka wziąć :-)

Rjoanka jest nas więcej :-D
 
Do góry