reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ale pieczone mozna prawda??

Pyt. do dziewczyn dot hemoroidów. Podczas parcia może z wysilku wyjsc peawda ??? Oprócz masci i kompersow to jal można się go pozbyć? ??
 
reklama
kaśku - to poczekaj aż zobaczysz małe stópki, mnie ten widok do dzisiaj rozczula, chociaż mój egzemplarz ma już rozmiar 23:-D
DSCN2375.jpg

Panna - jak odejdą Ci wody albo zaczną się skurcze to nie mogą czekać, muszą od razu ciąć. Ty też nie zwlekaj zbytnio z dojazdem do szpitala;-).


Mona - kciukasy zaciśnięte &&


kotulcia - pomidor jest potencjalnym uczulaczem, ale bączków raczej nie powoduje, obwiniałabym tą rybę smażoną z akcentem na smażoną, no i nie wiem jak jajka, bo ja na początku ich chyba nie jadłam. No niestety dzieciaczki są różne, mój był mocno wybredny w kwestii mojej diety:-D. Kasze drobne są ok można jeść na wytrawnie z warzywami/mięsem albo na śniadanie z owocami np. jaglana, kukurydziana, kuskus/manna (ale tu obserwować dzidzi, bo ona ma gluten).
 

Załączniki

  • DSCN2375.jpg
    DSCN2375.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 53
Unikaj:- nadmiaru soli oraz ostrych przypraw (pieprzu, octu, chilli).- warzyw marynowanych, konserwowanych, smażonych, duszonych- warzyw wywołujących wzdęcia: dużej ilości kapusty, brokułów, kalafiora, pora, czosnku, cebuli – pamiętaj, że każdemu szkodzi co innego. U niektórych osób wzdęcia wywołuje kalafior i brokuły, u innych surowa i duszona kapusta. - cytrusów, truskawek, orzechów, czekolady – mogą wywołać uczulenia.- kawy naturalnej i mocnej herbaty – działają pobudzająco- nadmiaru cukru i słodyczy – sprzyjają nadwadze.- dań ciężkostrawnych i smażonych z dużą ilością tłuszczu: fasolka po bretońsku, bigos, schabowe, flaki, żurek lub barszcz biały z kiełbasą – sprzyjają nadwadze, mogą być także źle tolerowane przez dziecko..
QUOTE=Mizzah;11027316]Ale pieczone mozna prawda??

Pyt. do dziewczyn dot hemoroidów. Podczas parcia może silku wyjsc peawda ??? Oprócz masci i kompersow to jal można się go pozbyć? ??[/QUOTE]
No nie powinno sie aczkolwiek napewno pieczona skorka odpada
Mi podczas parcia cala kiszka wyszla wpychal mi lekarz spowrotem;/ i strasznie bolalo po dwoch dniach jak chcialam to masakra... przy parciu to i siku i to drugie :) warto miec lewatywe...
 
No nikt nie mowil ze bedzie latwo. Po tej nocy mialam w glowie mysli o karmieniu mm ale poki co wszystko wrocilo do normy. Czekam na nastepna kupke.

Mloda ma slady zazolcenia. Zapytam na obchodzie co i jak.
 
Mizzah - niestety zostają tylko maści i czopki i co najwyżej ciepłe okłady z naparu z kory dębu. Zabieg usuwania można zrobić po zakończeniu karmienia. Ja mam taki plan:tak:.


asiulka - ja tam zamiast lewatywy wolę dobrze przeć:-D, czyli na przeponę, a nie odbyt. Poprzednio po prostu zamknęłam oczy i wyobrażałam sobie gdzie to powietrze przepycham:tak:.
 
Agniecha no zjadla i spi grzecznie.

Asiulka dzieki za rady. Moze by tak zalozyc watek odnosnie cycowania. Bo ja zielona w temacie i zalamke lekka mam a tak mi zalezy zeby karmic:(
 
Z mlodym tak nie mialam (albo nie pamietam) ale teraz mloda okrutnie napierala sama na odbyt - myslalam ze zaraz mi sie tam rozerwie:/ a to bylo bez mojego udzialu/parcia. Ale chyba francola nowego nie mam, stary nie ucierpial bo nie boli ale i tak chyba lekarz musi cos przepisac zeby zrobic z tym porzadek.
 
reklama
Isla, *spam*, woda z sola, rumianek lub szalwia ( przy 2 trzeba się upewnic)

Domka a jak nie pomoga takie naturalne rzeczy kak popijac ciepłą wodą z cytryna i miodem to lepiej przejść sie do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry