reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No ja tez spac niemoge wciaglam kanapke wypilam mleko I Jem jablek teraz :-) a tu nici ze Spania to sie pomecze. Garmelka tak jest tylko ktg cisnienie I do widzenoa no mi jeszcze Robia krew I mocz co 3 dni chyba ze wzgledu na to moje cisnienie... Z tym hemoroid em to ci wspolczuje mnie az tak nie boli chyba ze jestem na kibelku na 2 o kurw... Wtedy tak mam nadzieje sie zmniejsza po porodzie
 
reklama
Ja tylko na chwilę. Na szczęście moja bezsenność ciążowa to już przeszłość. Jestem po karmieniu. Mała sama się obudziła i narobiła rabanu że głodna. Pięknie wydoila cycusia i śpi dalej. Dziewczynki dacie radę! Jeszcze trochę :-) :-*
 
Nie zaglądałam tu kilka godzin i sporo postow sie uzbieralo ;-)
Gratuluje kolejnej szczesliwie rozpakowanej !:)
Co chwile ktos rodzi,dzis tak przejelam sie porodem kolezanki ze dostalam pierwszych bolesnych skurczy i nie ukrywam ze mialam cicha nadzieje ze i ja sie dzis na porodowke wybiore...ale jednak to jeszcze nie ten czas.
Miala ktoras z Was cc przez to ze dziecko bylo ulozone inaczej niz glowka w dol?
Wszystko wskazuje na to ze jednak mnie to czeka, synek w ogole nie wspolpracuje i za cholerke nie chce sie obrocic, waska jestem w biodrach,nie czuje by mi sie w jakikolwiek sposob kanal rodny rozeszedl (zero boli) a poza tym to juz prawie 38tydz. Podobno nie ma juz co liczyc ze mlody sie obroci. Jakos pogodzilam sie z mozliwoscia cesarki ale jestem ciekawa czy w takim przypadku w szpitalu beda chcieli czekac do konca terminu czy niekoniecznie i moga zakonczyc ciaze wczesniej ? Niby we wtorek dowiem sie co i jak ale jakos strasznie mnie to meczy...
 
reklama
Do góry