reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Garmelka: u mnie na wizycie jest samolot i usg. KTG nie robi wcale.

Kotulcia: a jaki kolor miała kupka? Bo moja mała nie mogła do końca wydalić smółki i dwie noce mi płakała, aż któraś położna wpadła na to, że trzeba pomóc dziecku w załatwieniu się. No i ta kupka to jeszcze taka czarnawa była.

Mona: trzymam kciukasy :tak:
 
Cyntia Gratulacje!! Adrianek jest śliczny:-)


Kotulcia
niestety to co podają do jedzenia matkom karmiącym w szpitalach na oddziałach to koszmar. Pamiętam jak dali kiedyś kapuśniak i położna stwierdziła, że niektórym dzieciom to zaszkodzi, a niektórym nie. No i miała rację, bo tylko pół oddziału płakało.:crazy: Mogła jej zaszkodzić brzoskwinia, jajko, pomidor lub ryba smażona. Każde dzieciątko niestety reaguje inaczej. Najlepiej małymi kroczkami wprowadzać.


Marrika
super, że antybiotyk zaczął działać. Pewnie we wtorek najpóźniej Was wypuszczą. Crp spada?


Domka
Tamtum verde powinno pomóc:tak:
 
Garmelka u mnie na kazdej wizycie jest najpierw ktg i cisnienie, potem wywiad i wazenie. Jesli mowie, ze bylo twardnienie brzucha, to badamy szyjke, jak nie to co druga wizyte. Co druga wizyte musze tez przyniesc wyniki morfologii i badania moczu.
 
U mnie na wizycie jedynie dotyka brzucha i go mierzy, sprawdza puls dziecka i papierkiem czy w moczu jest cukier lub bakterie ( musze chodzi do położnej zawsze z próbka moczu) pozniej krótki wywiad i do domu ;)
 
reklama
Do góry