reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

rjoanka - ja mam przedpotopowy telefon i ja jestem przedpotopowa:-D aplikacje mobilne to dla mnie abstrakcja:-D


martina - na początku rozbieżność jest duża, są dzieciaczki co robią naście razy na dzień, a mój np. robił raz na 4-5 dni kupę. U mnie dzisiaj ryż z jabłkami i cynamonem, wiem że nie powinnam ale jakoś lodówka pusta i nie miałam co zrobić:baffled:


babina - czyli to pewnie te kolejne warstwy czopa/wód o których jedna z dziewczyn pisała. To czekamy dalej:tak:.

Ja im bardziej Was czytam tym bardziej uświadamiam sobie, że jeszcze trochę czasu potrzebuję, chociaż tydzień:cool2:.
 
reklama
gnagna, pscółka uspokoiłyście mnie:blink: bo normalnie czasem wezmę go przebiorę, karmie i fu kupa, i tak w kółko:sorry2: wiec karmienie, przebieranie, odbijnie, znow przebieranie i godzina mija min :-) Normalnie zapomniałam już jak to było z pierwszym synem. Czasem czuje się jakby to pierwsze dziecko, a minęły niby dopiero cztery lata gdy Fifi był taki malutki

babina no to czekamy dalej, myślę że w ciągu kilku dni ci się rozkręci, miałam podobnie, śluz powoli odchodził, zaczęłam lepiej się czuć a tu z znienacka wody odeszły :tak:
 
Martina ja rodzilam w zeszlym roku i chyba juz nic nie pamietam. Nawet nie wiem, jak to mozliwe. Mam taki film z pierwszych dni mlodej w domu, na ktorym maz ja przewija. Przy tym przewijaniu poszly trzy pieluchy, bo zanim skonczyl, to juz byla kupa. Konczy sie tym, ze po ubraniu mlodej, znow slyszymy ten charakterystyczny dzwiek :-) super filmik do wyswietlenia na weselu panienki w ramach zemsty za trudy rodzicielstwa ;-)
 
We wtorek mam kolejna wizytę u ginki, już się śmiała ze mnie ze może wcześniej wpadne.
Zbadała mnie i powiedziała ze żadnych wód nie widzi tylko czop. Już sobie zamówiłam paski ph w aptece,maja być w przyszłym tyg.
Chyba szybciej na zadawał zejde przy tych wszystkich moich objawach niż urodze
 
Cyntia milczy to pewnie tuli Skarba ;-)
Babina chyba większość z nas szuka zwiastunow porodu i zaczyna wariowac a tu października jeszcze nie ma. ;-)
 
gnagna - to u nas tak było z sikaniem. Zanim zdążyliśmy zapiać nową pieluchę to już zasikał sobie plecy. Przebraliśmy koszulkę, zakładamy pieluchę, a on znowu. Jak był starszy to potrafił na twarz sobie nasikać:-D
 
mój Filip tez tak miał z sikaniem :-) najgorzej w nocy przebrany, a tu siup sika i od nowa całe rozbieranie ciuchów i pobudka. Oliwier na razie tylko raz zaczął sikać przy przebieraniu, wszystko przed nami :sorry2:
 
Jej, dla mnie najgorsze byly wlasnie te nocne pobudki. Strasznie jestem ciekawa mlodszej corki. Jaka bedzie? Czy moze szybko zacznie przesypiac noce? Ciekawe...
 
reklama
Laski jestem po wiZycie z malA ok wyniki ok cisnienie tylko wysokie troche zwiekszyli mi dawke tabletek na cisnienie ... W srode tak jak jestem umowiona indukcja porodu chyba ze cos sie szybciej zacznie Samo lub bede miala bardzo wysokie cisnienie odrazu mam Zjawic sie w szpitalu .. Wiec 5 dni mi zostalo do konca ... Omowil mi w skrocie jak to wszystko bedzie wygladalo teraz tylko Czekac ... Zjedlismy obiad z mezem a teraz lezy my i odpoczywam sobie ost dni we dwoje I ost dni wolnosci :-) ... I to na tyle z mojej strony Kochane o to ja w 39 tyg ImageUploadedByForum BabyBoom1411741231.845504.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1411741248.525560.jpg. Milego po poludnia laski
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411741231.845504.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411741231.845504.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 74
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411741248.525560.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411741248.525560.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 74
Do góry