reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

gna gna też szczerze czekam jak to będzie, z moim Filipem było tak że bardzo długo nie przesypiał nocy, długo kilka razy a potem raz czy dwa ale musiał się obudzić, do dziś woła jak nie na picie to na siku.
przez to że i w ciąży mniej spałam w nocy teraz przynajmniej zahartowana jestem :-D śpię po trzy, cztery godz i nie czuję się w dzień zmęczona. mam nadzieję że każda noc będzie lepsza ale wiadomo że to musi potrwać.
 
reklama
Chyba tez sciagne program:) teraz ten do liczenia skurczy byl super ale czas go zastapic. Ehh mloda cos brzuszek bolal i baczki puszczala moze po tej witaminie k?
Cycki po karmieniu jakies obwisle i znowu sto mysli - czy sie najada, czy laktacja sie rozkreci...
Obiecalam sobie pic szklanke wody przed i po karmieniu bo cos malo pije...

Cyntia juz chyba urodzila skoro sie nie odzywa:) trzyma nas w niepewnosci:)

Mloda spi. Strasznie sie drapie na buzi i mimo ze czytalam ze zakladanie niedrapek nieaktualne to chyba zaloze jej na raczki.
 
Kotulcia, za te apke do skurczy to ci jestem dozgonnie wdzięczna. Jeszcze sie wprawdzie nie przydała, ale czuje sie bezpieczniej jak ja mam.
Ta do karmienia o której pisałam pozwala notować z którego cycka, jak długo, co ile a potem robi raporty. Przy mm można notować ile małe zjadlo.Pozwala też na liczenie drzemek, kup i mokrych pieluch i tego ile pokarmu udało sie odciągnąć. robi zestawienia. I Uwielbiam takie bajery!
 
Dziewczyny czy jesli obok odbytu mam taka gule wielkosci orzecha i w tym samym miejscu cos mnie piecze, swedzi, boli caly tylek a jak ide to z tych wszystkich dolegliwosci moglabym pogryzc sciane tzn ze mam hemoroida??? bo zaraz chyba oszaleje...
 
Wyslalam juz meza. Kupil mi proctohemolan. Moze choc troche pomoze. Cholera do tej pory myslalam ze to rana w kroczu mi tak daje ale dzis zauwazylam ze rana jakby sie goila a to cos coraz gorzej napieprza...

Ja pitole, to juz chyba wole bol porodowy!
 
reklama
Czarna - łącze sie w bólu... Ja tez mam w tyłku tego skur... !!!!
Tak mnie dzisiaj napieprza ze mam ochotę go odciąć!!!! :( to okropne:( mój kest wielkości maliny. Ale tez juz nie wiem co zrobić żeby sobie ulżyć... Mam korę dębu z apteki- najlepiej jeszcze robic okłady wacikiem na obkurczenie.
 
Do góry