reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka ja tez czasem takie mam czasem raz dziennie czasem czesciej albo wcale i jesli czytalac to wczoraj na wizycie mam krotka szyjke i maly jest juz bardzo nisko wiec biore leki a wczesniej wizyte mialam dwa tygodnie wczesniej i bylo wszystko ok wiec trudno powiedziec jak u ciebie bo jak pamietam mialam tak tez w 25 tygodniu a wszystko bylo ok:-) wiec jak masz wizyte na dniach to spokojnie:-)

Co do proszku mam ale jeszcze nic nie wypralam i tak sobie mysle ze musze zaczac po wczorajszych wiadomosciach:p

Kurtki mam takie ze sie w nie zmieszcze moze nie dopne ale mam tez luzne swetry wiec zle nie bedzie:-)
 
reklama
A ja zadam głupie może pytanie, czy jak upralam część ciuszkow w proszku jelp to mogę przezucic się na plyn lovella? Nie będzie to jakos kolidowac ze soba??.Tanszy jest i latwiej dostępny


ja też ze dwie pralki zrobiłam w innym proszku niż wcześniej. bo miałam próbki Persila non bio i wykorzystałam. myśle że nic się nie stanie jak zmienisz, przecież nie wiesz teraz który plyn tez będzie lepszy na maluszka, ewentualnie zapamiętaj co w czym pierzesz jakby wystąpiło jakies uczulenie żeby wiedzieć od którego ;-)
 
Super dziewczyny że tak licznie odpowiedziałyście do głowy by mi nie przyszło że może być zły opis na opakowaniu (dla dzieci) :p My nie zwróciliśmy uwagi że to promocja bo mamy biedronkę przy domku więc i tak tam jesteśmy prawie codziennie po pieczywko :D Jak zobaczę fajne promocje to napiszę :)
A jaki płyn do płukania używać i odplamiacz? Gdzieś czytałam że można użyć Vanish a pozniej wyprać to normalnie w płynie dla maluszków. Czy polać na plamę wrzucić do pralki i prac jak normalnie w płynie od razu z Vanish'em ?
Wole się was pytać niż czytać na forum jakimś bo to nasze pierwsze maleństwo :p
I się zastanawiam czy już zaczynać prać i prasować ciuszki bo to 30 tc ;) Bo może za wcześnie bo troszkę poleżą... a może wcześniej mnie mała przydusi :p A może tylko część rzeczy uprać poprasować?
A jak już jesteśmy na płynach to co używać do kąpieli bo chcemy się wybrać na duże zakupy płyn/emulsja do kąpieli, mydełko bambino?
A własnie teraz czym sie przemywa pępuszek ?:-)
 
Malinka noworodek nie plami tak ubran, zeby potrzebny byl silny odplamiacz. Dopiero marchewka robi takie spustoszenie, ale to jeszcze kilka miesiecy. Te pierwsze plamy po ulaniu czy kupce latwo schodza, jesli tylko dosc szybko je zapierzesz np. przy uzyciu platkow mydlanych. Na te pozniejsze plamy uzywalam mydelko odplamiajace z rossmana. Teraz mloda ma 1, 5 roku i walcze Vanishem, ale z bardzo roznym skutkiem.
 
No szukałam ale u mnie w miescie znalazłam jeden przybytek gdzie robią takie USg ale nie ma cennika,to jest smieszne.Co za kraj.na stronie lux medu nie ma nic napisane czy robią doppler kolor i za ile.
w czwartek bede próbowała sie jszcze w mojej przychodni,moze wycyganie wczesniejszy termin.
 
Aha no to już wiem :p Tylko muszę sobie miskę kupić żeby jak coś namoczyć ciuszki hehe bo mam taką ale do prania z "dziurami" :p A płyn do płukania używać czy nie ma sensu wystarczy mleczko do prania? :)
 
Ja nie wiem. Powiem szczerze, ze nie studiowalam tych etykiet. Od poczatku kupuje plyn do bialego i kolorow Dzidziusia plus plyn do plukania z tej samej serii. Tak zdecydowalam ze wzgledow ekonomicznych, bo nienawidze poplamionych ubran, wiec codziennie mam stos prania. Uwielbiam ten mydlany zapach rozwieszonego prania, bo kojarzy mi sie z moja coreczka :) Moja tesciowa pierze jej w jelpie i moja mama chyba zwykle tez. Czasem zdarzylo mi sie nalac przez przypadek Perle lub Perwoll i tez nic jej sie nie stalo. Jak dziecko nie jest uczulone, to nie ma problemu, ale to mozna sprawdzic dopiero w praktyce.
 
reklama
Do góry