reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Aniaa witamy. Na kiedy termin i wiesz juz co bedzie?

Pauleeta jak tam w szpitalu dbaja o ciebie? I mowili ci cos?

Dzisiaj sie byczylam caly dzien! I znowu nie zrobilam prania,nic nie spakowalam di szpitala ehh:-(
 
reklama
Mi sie czesto ostatnio macica stawia.
mam pechowy dzien,wkłądałam talerze do szafki i jeden sie zbił i pokaleczyłam reke w 4 miejscach. masakra.
 
aniaaa79 - faktycznie jakoś dziwnie pusto na tych listopadówkach, zapraszamy:tak:. A odn. wieku to 79 to nie Twój rocznik? bo jeśli tak to chyba się (i przy okazji mnie) postarzasz:-D. A jaką masz dawkę magnezu i nospy?
 
Pauleta- w nocy byłam siusiu chyba 6 razy i tylko troszkę leciało:( ja pitole... Ale juz mnie nie kłuje- fakt leżę cały dzien . Wizytę mam za tydzien w piątek...
 
Ja nie wiem co z tym sikaniem, caly dzien kiedy czuje parcie na pecherz ide do lazienki i prawie nic, a w nocy 2-3 razy wstaje i sikam jakbym wypila 2l wody przed snem :nerd:
 
Cholender dziewuszki, jakies domowe sposoby macie na szczypanie w środku? Nie boli jakos okropnie przy oddawaniu moczu ale czuję po i ogolnie takie szczypanie i parcie:/
 
W Polsce mozna kupić clotrimazol bez recepty?? Jesli tak to śmiało mozesz kupić i sobie smarować . Na poczatku ciazy miałam infekcje i dostałam clotrimazol w dk mozna to kupić bez recepty nie wiem jak w Pl.

Clotrimazolum 1%, krem, (Glaxo Polska), 20 g - Portal Dbam o Zdrowie
Tu masz info o leku. Niby w ciazy po konsultacji z lekarzem ale moja lekarka powiedziała mi ze jesli taka delikatna infekcja by mi sie znowu przytrafiła to mam sobie smarować.
Zawsze mozna odwiedzic lekarza i on juz bedzie wiedział co ci dac ;)
 
Ostatnia edycja:
Cholender dziewuszki, jakies domowe sposoby macie na szczypanie w środku? Nie boli jakos okropnie przy oddawaniu moczu ale czuję po i ogolnie takie szczypanie i parcie:/

Jedyne co ci moge doradzi zebys sie lepiej poczula to ciepla kapiel potem idz di wc z woda do picia pijj pijjj i jeszcze raz pij, lepiej zistac juz w wc bo tak bedziesz co kilka minut tam chodzic a tak pijesz,siusiasz mozesz jeszcze cos poczytac albo z nami pisac:-p

Ojjjjj ale mnie teraz kuloooo ehh a nic nie robie:-(
 
reklama
Do góry