reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kacha - a podmywasz się przed pobraniem próbki moczu? Mi ogólny dał kiedyś instrukcję: wpierw się podmyć, później nasiusiać do kibelka trochę i do kubka złapać mocz ze środkowego strumienia. Gdy siusia się po nocy (a szczególnie, gdy się kładzie spać po całym dniu bez umycia), to jakieś bakterie zawsze będą ;-) Spróbuj tą metodą następnym razem, może okaże się, że masz siuśki zdrowe?

Pauletta - oj znam to uczucie. Ja miałam krewkę na papierze w poprzednim tygodniu i się okazało, że to z pupy ;) Ale też w pierwszej chwili badałam wiadomo co. Na pewno to wyleczysz i będzie ok :)
 
reklama
Jak byłam w szpitalu to jeszcze oprócz tego co napisała Cyntia każą gazikiem przytkać wejście do pochwy żeby w moczu nie było tego śluzu stamtąd:)
 
Moze macie racje bo ja sie kapie wieczorem potem rano wstaje i odrazu ide siusiu:rofl2: nastepnym razem zrobie tak jak napisalyscie, mam nadzieje ze wyniki wyjda dobre :-)

ale mi dzisiaj maly po szyjce z glowki daje:-D
 
rjoanka - dlatego ja teraz robię ile mogę, bo w 3 trymestrze będzie "wesoło". W poprzedniej ciąży posypałam się w 33 tygodniu, trudne było nawet zmienianie boku w łóżku, podcieranie, czy zjedzenie obiadu - siadałam na podłodze na takim podnóżku sako w pozycji po turecku, bo przy stole nie dawałam rady:cool2:
 
Czesc dziewczyny

ooo trzeci trymestr to bedzie wyzwanie :-) w poprzedniej ciazy pracowalam do 34 tygodnia a potem waga w gore ze hoho..trudne bylo wszystko. I moje akrobacje aby pomalowac paznokcie na porod bezcenne :-p robilam to na rozwarcie ...nie pomoglo :-D nie mowiac juz jakie akrobacje trzeba bedzie nwykonac aby sie do porodu oporzadzic :laugh2:

Teraz bede pracowac do 28 tyg, ale aktywnosci przy Tymku mi nie zabraknie. Co ja pisze do 28 ! do 23 :-D

Damy wszystkie rade

Piszecie o krwi...mi tezza kazdym razem we wstepnym badaniu u poloznej wychodza sladowe ilosci krwi w moczy. Ale wszystkie wyniki mam oki...sama nie wiem od czego to . Musze tez zurawnice suszona kupic, a ciagle zapominam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam newsa:) Odnośnie mojego wózka:) Znalazłam tą oszustkę po numerze konta bankowego na allegro (wystawiała leżaczek), nick analogiczny do poprzedniego tylko miejscowość inna ale konto się zgadza:D Wystawiła rzecz 8 maja i dzięki temu udało się ją znaleźć - na Allegro jak wiadomo potrzeba prawdziwych danych żeby aktywować konto (w tym adresu na który wysyłają list) więc mam ją - napisałam jej wiadomość że jutro idę na policję (bo idę)... Mam wydruki rozmowy i przelewu a teraz doszło jeszcze konto z allegro - policja nic nie musi robić bo podaję im wszystko jak na tacy:) Aż mi się humor poprawił:)
 
Dziewczyny mam newsa:) Odnośnie mojego wózka:) Znalazłam tą oszustkę po numerze konta bankowego na allegro (wystawiała leżaczek), nick analogiczny do poprzedniego tylko miejscowość inna ale konto się zgadza:D Wystawiła rzecz 8 maja i dzięki temu udało się ją znaleźć - na Allegro jak wiadomo potrzeba prawdziwych danych żeby aktywować konto (w tym adresu na który wysyłają list) więc mam ją - napisałam jej wiadomość że jutro idę na policję (bo idę)... Mam wydruki rozmowy i przelewu a teraz doszło jeszcze konto z allegro - policja nic nie musi robić bo podaję im wszystko jak na tacy:) Aż mi się humor poprawił:)

Świetnie!Trzymam kciuki abyś odzyskała kasę ;)
 
Ja miałam w Pl ciekawa przygodę z policja. Moj tata dostał mandat z fotoradaru. W tym czasie wogole nie było go w Pl. Auto niby jego tylko nigdy nie miał takiego samochodu. Poszłam do wydziału komunikacji i potwierdzili ze auto ojca... To szybko na policję bo ktoś zarejestrował auto na dane taty. Na policji sprawdzili i faktycznie. Protokół itp po czym pan policjant twierdzi ze to sprawa nie dla Szczecina bo mandat wystawiony 120 km dalej i to u nich wykryto przestępstwo wiec tam mam to zgłosić.. Wkur... Jak nigdy ale jadę te 120 km. Tam na komisariacie mówią ze mogłam to zgłosić w dowolnym komisariacie.... Wkurzenie sięga zenitu. Po czym pan policjant przychodzi i mi mówi ze tak auto na tatę ale inny model i marka jest pod tym numerem. Ojciec auto takie miał od wieków zezlomowane. A te drugie kwestia jednej literki i właściciel mieszka w Szczecinie dosłownie dwie ulice odemnie. Wiec zmiksowali dane ojce i kogoś tam i w wydziale komunikacji i na komisariacie w Szczecinie nikt tego nie zauważył. Musiałam pisać odwołania itp i sprawa sie wyjaśniła ale co było nerwów. Tylko jeden policjant z małej gminy w 5 minut rozwiązał zagadkę . Czasem nie udolnosc naszych stróżów prawa mnie zaskakuje.
 
Kotulcia ciesze sie ze ja namierzylas mam nadzieje ze nasze wladze wlasciwie wykorzystaja dane jakie im podasz i jie umorza sprawy jako niska szkodliwosc czynu...
Madziu mi nogi puchna jak troche pochodze, to co mi pomaga to polezec troche z nogami wyzej. Z tego co kojarze Ty jestes dosc aktywna dziewuszka moze pora troche zwolnic tempo. Opuchlizna moze byc spowodowana odkladaniem sie wody w organizmie. Obserwuj czy nie siusiasz mniejszych ilosci niz wczesniej.
Pauletta z tego co piszesz to ewidetnie zapalenie pecherza w mlodzienczych latach przechodzilam wiele razy zawsze pierwszego dnia z kwria w moczu. Pij duzo glownie kwasnego np. Woda z cytryna by wyplukac bakterie. Mi pomagaly gorace kapiele do tego ale w ciazy to raczej nie wskazane. Az mnie pipka zabolala jak sobie przypomnialam jaki to byl bol przy siusianiu.
 
reklama
kotulcia - ale z Ciebie detektyw:tak:. Oby policja coś zadziałała. Trzymam kciuki &&

judy - niezła historia. Wystarczy trochę chęci (mówię o tym policjancie co rozwiązał sprawę), a nie spychologia stosowana:tak:
 
Do góry